Elvira7
Elvira7
Vintage Armani jeans
Vintage Armani jeans - 0 Vintage Armani jeans - 1 Vintage Armani jeans - 2 Vintage Armani jeans - 3

Vintage Armani jeans

Storlek: W27/26
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Armani
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

469 SEK

Beskrivning

Low waist bootcut Armani jeans i bra skick. Dom är vintage och därför inte i nyskick, köpa i Paris och säljer pga för stora för mig. Midjemått 42. Innerbenslängd 84

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel blå bootcut jeans låg midja - Snygga blå jeans från Diesel med låg midja och bootcut. Midjemått: 34 cm rakt över, innerbenslängd: 79 cm.
Miss Me svarta bootcut jeans med broderi - Såå snygga lågmidjade Svarta jeans från Miss Me med bootcut passform med ascoola fickor! Har inte använt så dom är i jättebra skick. Jag är 165 för referens och dom är perfekt i längden för mig. Köpte för 800 och säljer för 550🩷
Lågmidja unik Bootcut nitar y2k jeans - Så unika passar s/xs
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💗
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
Skinnbyxor från Nelly  - Snygga skinnbyxor från Nelly, storlek 36💗