Alla kategorier >
Jeans & Byxor

Beige byxor med blommönster från Amnesia original Paris
592 SEK
Frakt från 29 SEK
Beskrivning
Snygga beige byxor från Amnesia original Paris med ett unikt blommönster i guld, vitt och brunt. Byxorna har en rak passform och är dekorerade med knappar i midjan. Perfekta för en stilren look. Tillverkad i acetat som är konstgjord silke - vekfri, andningsbar och lättskött material! Stl 42 fransk, som betyder att de passar till stl 38/40
lolitaloli
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.