Alla kategorier >
Jeans & Byxor

Bootcut jeans från Lacoste, mörkblå
300 SEK
Frakt från 29 SEK
Beskrivning
Skit Snygga mörkblå bootcut jeans från Lacoste med klassisk krokodillogga på fickan och bak Samt låg midja. Har tyvärr växt ut dom. Jag är 170 och de passar bra på mig i längden. Dom är inte för korta. Skulle säga att de sitter bra på någon med xs. Köpte de från plick innan och de var tidigare syda till bootcut tror jag men det är inget man märker av!
Tyra😇
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.