Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Långa kostymbyxor  - Säljer dessa underbara långa kostymbyxorna, jag är 180cm som referens. Svarta
Zara långa jeans - Så fina svarta jeans från Zara som har öppning vid sidan. Köparen står för frakten. Jeansen passar bäst för tjejer som är typ 170 cm lång och mer.
Svart lång jeanskjol från JNCO - Grym svart långkjol i jeans från JNCO med fet grå drak-inspirerad print längs ena sidan och broderad krona på bakfickan. Klassisk femficksmodell med coola detaljer och bred passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med streetstyle-vibe.
Svart lång jeanskjol från JNCO - Utvald kollektion av autentiska JNCO-jeans, skickade direkt från USA! Dyk in i den ultimata 90-talsvibben med djärva, baggy passformer och premiumkvalitet. Shoppa nu retro streetwear som drar blickarna till sig!
Långa byxor - I tall
LÅNGA bootcut mysbyxor  - Super sköna och LÅNGA mysbyxor, perfekt för dig som är lång!!! Har letat överallt efter ett par långa mjukisar och hittade äntligen dem, men efter jag gillar dem så mke har jag två par så tänker att ja kan sälja de ena, jag är 175. Hör av dig vid intresse