almakindgren
almakindgren
Zara jeans
Zara jeans - 89 Zara jeans - 90

Zara jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Zara

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörkblå jeans från zara i storlek 34. Går ända ner till foten på mig som är 170cm trots att jag klippt av dom lite själv. Ser rynkliga ut på bilden men är bara att stryka. Säljer för 150kr+frakt

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Diesel blå bootcut jeans låg midja - Snygga blå jeans från Diesel med låg midja och bootcut. Midjemått: 34 cm rakt över, innerbenslängd: 79 cm.
Ljusblå bootcut jeans med slitningar - AS snygga jeans!! Från diesel. Köpta för 1500💞
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 85cm 💗
lågmidjade miss me jeans - Säljer ett par lågmidjade ljusblå jeans med snyggt sliten tvätt och broderad detalj på bakfickan. Jeansen har raka ben med lätt bootcut och coola metallknappar vid fickorna. .dom e slitna längs ner tyvärr.
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå jeans med bootcut och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, slitningar vid knäet och ljus tvätt. Perfekt passform för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
ljusblå lågmidjade jeans från American eagle -  Köpte de här på Vinted men säljer för att de är för stora. Tredje bilden visar vad förra ägaren skrev och jag har aldrig använt dem sen jag fick hem dem. Se till att läsa den och innerbensmått är 77 cm. 💕💕💕