Alla kategorier > Jeans & Byxor
Ridbyxor i klass! Storlek 158.
Ridbyxor i klass! Storlek 158. - 89 Ridbyxor i klass! Storlek 158. - 90 Ridbyxor i klass! Storlek 158. - 91

Ridbyxor i klass! Storlek 158.

Storlek: 158
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Svarta

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Utan tvekan de skönaste ridbyxorna på marknaden. Tyget är mycket stretchigt och med ett mycket bra grip. Byxan är i fint skick! Nya kostar 750kr och därmed säljs dessa för 400kr eftersom de är i mycket bra skick

Amandaschyman
Amandaschyman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Alobha label vita linnebyxor med snörning - Snygga vita linnebyxor med rak passform och snörning i midjan. Orginalpris 800
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Mörkblå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par mörkblå jeans med bootcut passform och slitna detaljer vid knäna och låren. Från weekday, klippt hålen själv. Storlek 28/32. De är stora i midjan på mig så har en tråd som jag kan knyta i byxorna (skriv för bild) som enkelt går att ta bort utan att de ändrar hur byxorna ser ut. Skriv för bilder och buda gärna!
Levi's 501 blå jeans med raka ben - Säljer ett par klassiska Levi's 501 jeans i ljusblå tvätt. Jeansen har bootcut och är i nyskick. Materialet är slitstarkt denim och de har fem fickor samt Levi's ikoniska läderpatch baktil. Dem är lågmidjade. Ny pris var runt 1000kr. Har använt dom typ 1 gång
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.