Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Utsvängda jeans - Säljer ett par supersnygga blå utsvängda jeans från Vero Moda💘De har supercoola små  slitningar och är i strl 32. Säljer dessa eftersom de är för korta för mig❣️
Utsvängda jeans  - Jättefina jeans från vero Moda i oklar str, men passar på mig som är 165 cm och oftast har 36/38 i jeans, knappt använda🥰
Utsvängda jeans - Modellen Low rider från Lager 157 i färgen ljusblå. Är i storlek xs men passar bra på mig som vanligtvis har storlek S❤️(jag är 164)
Utsvängda jeans  - Super fina Gina Tricot Jeans!💓 Korta för mig som är 167cm på bilderna! Stl: 152, dom går att spänna in och ut i midjan beroende på hur stor man vill ha den!
Utsvängda jeans - Utsvängda lågmidjade jeans med inga fickor där bak
Utsvängda jeans - Säljer dom här jeansen. Dom är väldigt bra skick!
Utsvängda jeans - Snygga ljusblåa bootcut jeans från H&M Divided. De har en klassisk femficksdesign och är högmidjade för en bekväm passform. Perfekta för en avslappnad stil med en touch av retro.❤️Fram fickorna fungerar inte men bak fickorna fungerar! Passar perfekt till exakt allting i vardagen😻Midja 30cm, grenhöjd 25cm, innerbenslängd 79cm!! De är stretchiga💕
Jeans utsvängda  - knappast använda. köpta för 300 kr.
Utsvängda jeans
Utsvängda jeans - 89

Utsvängda jeans

Storlek: XS
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Som nya.

Bellsellout
Bellsellout
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Ljusblå Grace Bootcut jeans - Fina ljusblåa bootcut jeans från ”GRACE in LA” i storlek 28. Säljs pga att de är för stora och att de inte kommer till användning då💕. Hör av dig om du är intresserad!