Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopard jeans - Säljer dessa supersnygga!! Jeans från stradivarius köpta på asos. Använda en gång men säljer då de inte passade mig. Nypris 629.
Leopard jeans  - Säljer mina leopard jeans från Nelly!
Leopard flare jeans - Mellan långa ben (är 175cm) och lågmidjade
Leopard jeans! - Supersnygga jeans i leopardmönster🐆💋 står som en storlek S men skulle mer säga XS
Leopard jeans - Säljer ett par skit coola leopard jeans från zara. Storlek 38 är mid waist men jag föredrar att ha dem low waist☺️. Dem är raka med lite flare på slutet. Jättebra skick men har tröttnat på dem. Skriv om ni har några frågor 🤎
Leopard jeans ✨ - Jeans köpta på Nelly i stl 36. Endast använda en gång så som nyskick. lånade bilder från Nellys hemsida 💗( pris förhandlingsbart)
Leopard jeans
Leopard jeans  - 89 Leopard jeans  - 90 Leopard jeans  - 91

Leopard jeans

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Zara
Färg: Beigea

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina oanvända Leopard jeans.

Clara
Clara
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Blå jeans från Cross - Säljer ett par blå jeans från Cross med raka/bootcut ben och slitna detaljer. Jeansen har klassisk design, ljus tvätt och är lågmidjade. Lite för små så skriv privat för bilder på!
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Vita alobha linnebyxor  - Säljer mina alobha linnebyxor i nyskick oanvända med prislapp på i både M/S
Lågmidjade jeans - Jätte snygga slutsålda jeans från Gina i S Tall💕
Bruna mjukisbyxor Nelly - Säljer ett par bruna mjukisbyxor från Nelly i storlek xs❤️
Ljusblå True Religion joey jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med ikoniska bakfickor och snygga kontrastsömmar. Jeansen har bootcut/flare modell och klassisk knappstängning. Materialet är jeans i bomull och passformen är relaxed med låg midja. 🩷 köpt för 1300kr🩷🙌 helt nytt skick har bara använt hemma en gång i en kort stund, tvättade en gång🩷
Svarta Skinnbyxor från Nelly  - Snygga svarta lågmidjade bootcut byxor med två knappar i midjan, en figurnära passform upptill och utsvängda nedtill. 🥰priset går att sänka något om man köper fort🥰storlek xs. Något slitna vid foten ”änden” men inget som märks