Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis 502 - Knappt använda bara haft på dem ett par gånger Straight/relaxed
Levis 502 jeans - Levis 502 mörkgrå jeans strl 33 32 i väldigt bra skick
Levis jeans 502  - Snygga jeans från Levis med modell 502. Skick 9/10. Storlek: 30:32. Hör av dig vid funderingar 👍
Levis Jeans, 502 - Levis jeans 502 w30 L32 i grymt skick
Levis 502 - Storlek w30 l30, riktigt fina byxor som jag bara använt 2-3 månader men behöver större storlek, skick 9/10, köptes på Levis för 1199kr
Levis 502  - Ett par gråa jeanse, Levis 502, bara provade, aldrig använda.
Levis 502 - Levis 502 jeans i slim fit modell storlek 30/30, köpta för 1100 på Levis.
Grå Levis 502 jeans - Säljer ett par grå Levis 502 jeans med klassisk femficksdesign och den ikoniska röda Levis-lappen på bakfickan. Jeansen har en rak passform och är perfekta för en avslappnad stil.
Levis 502
Levis 502 - 0 Levis 502 - 1 Levis 502 - 2

Levis 502

Storlek: W33
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Gråa
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda 1-2 gånger men är för stora, fick i present och nypris är typ 1200. Inga tecken på slitage alls så ser helt sprillans ut

Ville
Ville
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Skitsnygga jeans!!! - säljer dessa skit snygga jeans med slitningar ifån hollister. dem är jätte populär, hör av er vid frågor💕💕
True Religion slitna bootcut jeans - Säljer ett par blå jeans från True Religion med bootcut passform och rejält slitna detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med lågmidja. Det är storlek W25 men skulle säga att dom är större i storlek💕 skriv om ni har några funderingar💕
Ljusblå bootcut jeans från Cheap Monday - Säljer ett par ljusblå jeans från Cheap Monday med bootcut-passform och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, snyggt slitna detaljer och en stor vit logopatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Ljusblå bootcut jeans Royal - Säljer ett par ljusblå bootcut jeans. Super fina, försmå för mig i midjan. Jag är 169 passar bra i längden
Vita bootcut jeans med nitar - Säljer ett par vita bootcut jeans från Jennyfer med coola nitar på fickorna och broderad detalj bak. Jeansen har låg midja och är tillverkade i bomull. Snygg passform och jätte fina detaljer som gör dem unika.
Jeans från Polo Ralph Lauren - Säljer de här feta jeansen från Ralph Lauren till ett riktigt bra pris. Jeansen är i straight fit. Hör av er vid minsta fråga eller fundering😁🤝
Nudie Jeans blå slitna jeans 34/34 - Säljer ett par blå jeans från Nudie Jeans med slitningar och distressed detaljer på både fram- och baksida. Klassisk femficksmodell med orange sömmar och Nudie-logga på bakfickan. Jeansen har rak passform och är tillverkade i bomull.