Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lågmidjade Levis’s jeans - Så snygga mörkblå lågmidjade jeans från Levi’s!! Innerbenslängden är 73 cm och midjemåttet är 41 cm rakt över😊 Hör av dig vid intresse eller frågor!💕 Se profil för fler snygga jeans😇
Low waist Levis’s jeans - Säljer mina super fina flare Levis jeans som är i en super fin blå färg och väldigt bra skick! Använt två gånger🩵🩵
Levis’s superlow boot - Aldrig använda, säljer eftersom de är för små på mig. Storlek 26 L 32, nypris ca 1000 kr
Levis’s jeans 551 - Säljer ett par Levi’s jeans efter att jag köpt ett par nya. Det enda som är meh är att det är sytt lite på sista bilden, annars fantastiska.
Levis’s premium low pitch straight - Detta är ett par Levi’s jeans i storlek W28 L33, passar bra på mig som vanligtvis har storlek s/m.  Köpta i somras i Belgien för 1100kr och är fortfarande i mycket bra skick.  Har ni frågor eller vill se fler bilder är det bara att kontakta mig✨
Vintage levis’s 505 - Vintage levi’s 505or
Levis’s 501 W36 L36  - Vintage Levis’s jeans, distressed sömmar, straight/ relaxed fit. köpta i Napoli & nvända fåtal gånger.
LEVIS’S jeans  - Säljer ett par svarta Levis jeans storleken är w30
Levis’s jeans
Levis’s jeans  - 89 Levis’s jeans  - 90 Levis’s jeans  - 91

Levis’s jeans

Storlek: W24
Kategori: Jeans & Byxor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ankellånga Levis’s jeans, modellen wedgie straight, i storlek W24. Jeansen har en rå kant nedtill och är i fint skick. Köparen står för frakt :)

Boiana Gradinarska
Boiana Gradinarska
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 36cm rakt över, innerbenslängd: 83cm 💗
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Ljusblåa baggy/straight jeans - Säljer ett par ljusblåa monki jeans med loose fit och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, raka ben och är tillverkade i slitstarkt denim. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Rosa True religion bootcut jeans med spetsdetalj - Säljer ett par unika rosa bootcut jeans med vit spetsdetalj längs utsidan av benen. Jeansen har låg midja och dekorativa bakfickor. Perfekta för dig som vill sticka ut med färg och detaljer! Sytt spetsen.
Lågmidjade jeans - Jätte snygga slutsålda jeans från Gina i S Tall💕
Vita alobha linnebyxor  - Säljer mina alobha linnebyxor i nyskick oanvända med prislapp på i både M/S
Blå jeans från Cross - Säljer ett par blå jeans från Cross med raka/bootcut ben och slitna detaljer. Jeansen har klassisk design, ljus tvätt och är lågmidjade. Lite för små så skriv privat för bilder på!
Svarta Skinnbyxor från Nelly  - Snygga svarta lågmidjade bootcut byxor med två knappar i midjan, en figurnära passform upptill och utsvängda nedtill. 🥰priset går att sänka något om man köper fort🥰storlek xs. Något slitna vid foten ”änden” men inget som märks