Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Levis 501 ljusblå jeans - Klassiska Levis 501 jeans i en ljusblå tvätt. De har en rak passform och knappar i gylfen. Perfekta för en avslappnad stil med fem fickor och det ikoniska Levis-märket på baksidan.
Levis 501 ljusblå jeans - Säljer ett par klassiska Levis 501 jeans i ljusblå tvätt. Byxorna har raka ben, knappgylf och fem fickor. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil. Ikonisk Levis-lapp bak i midjan.
Levis 501 ljusblå jeans - Klassiska Levis 501 jeans i ljusblå färg
Levis 501 ljusblå jeans  - Levi's 501 jeans i ljusblå denim. Rak passform med knappgylf, ikonisk läderpatch✨ bak i midjan. Snygg vintagekänsla och tidlös look, perfekta till sneakers eller boots. Tillverkade i bomull och märkta med Levi's Premium. Sitter true to size osv. Köpte de på Levis men är knappt använda.
Levis 501 ljusblå jeans - Säljer ett par Levis 501 jeans i ljusblå tvätt. Klassisk femficksmodell med raka ben och normal passform. Jeansen har snygga slitningar och är tillverkade i mjukt bomullsjeansmaterial. Perfekta för en avslappnad och stilren look. Jeansen är endast använda en gång, säljes då ja inte riktigt älskade hur de satt på mig. 31 i Midjan och 32 i längd
Levis 501 ljusblå jeans - Klassiska Levis 501 jeans i ljusblå. Byxorna har knappgylf och den ikoniska Levis-lappen bak i midjan. Dem är i bra skick så bara att höra av sig om det är något du undrar över
Levis 501 ljusblå jeans - Klassiska Levis 501 jeans i ljusblå denim med rak passform. Byxorna har en liten sliten detalj på höger lår och femficksdesign. Perfekta för en avslappnad stil och ikonisk look.
Ljusblå Levis 501 jeans - Helt okej använda ljusblå 501 jeans men i bra skick!
Levis 501 ljusblå jeans
Levis 501 ljusblå jeans - 0 Levis 501 ljusblå jeans - 1

Levis 501 ljusblå jeans

Storlek: W33
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Levi's
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassiska Levis 501 jeans i ljusblå tvätt med raka ben och femficksmodell. Jeansen har knappgylf och den ikoniska Levis-lappen bak i midjan. Perfekta för en avslappnad och tidlös stil.

Noel Kiros
Noel Kiros
(5)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mjukis sett från Nelly med blått blommönster - Säljer ett jätte fint sett med byxor och tröja från Nelly, ungefär ett år gammalt men inte allt använt mycket, båda är i stolek S🤍
Blå jeans från Miss Me, strl 27 - Säljer ett par blå Miss Me skinny jeans med slits vid foten vilket bidrar till bootcut effekt,  i storlek 27. Jeansen har coola detaljer med nitar, pärlor och broderade sömmar på bakfickan. Materialet är klassisk jeans med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar statement-plagg!
Svarta Cheep monday jeans  - Säljer ett par svarta jeans från Cheap Monday, de har lite slitning där nere vid hälen! Använda typ två gånger så i väldigt bra skick
Ljusblå lågmidjade bootcut jeans  - Säljer dessa ljusblå lågmidjade bootcut jeans med 37cm i midjemått rakt över och 86cm i innerbenslängd 💗
Grå mjukisbyxor från Gina Tricot - Säljer ett par ljusgrå mjukisbyxor från Gina Tricot i storlek S. Byxorna har normal passform, raka ben och resår med snörning i midjan. Tillverkade i mjukt bomullsmaterial som är skönt mot huden. Perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara extra comfy.
Lågmidjade utsvängda jeans  - Fina jeans från Lee i jättenajs vit färg. Innerben: 82 cm, midja rakt över: 39 cm Kom privat för fler frågor eller mått🥰
Lågmidjade bootcut jeans med slitningar  - Säljer ett par blå jeans med blekt tvätt och slitningar på framsidan. Perfekt för dig med unik och trenig stil. Storleken står inte nånstans men jag skulle säga att de passar dig som har xs-m. Skriv för fler frågor eller bilder
Ljusblå lågmidjade bootcut jeans med hål - FINNS FLER BILDER PÅ MIN VINTED: frejasneja - Mina favorit jeans från Levi’s som tyvärr blivit försmå. I modellen Billie May💕  Innerbenslängden: 82 cm Midjemåttet: ca 44 cm Mycket bra skick, heart pocket! Skriv för frågor! 💗😊