Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ALLA SÅLDA - Alla är sålda men säljer fler i min profil
Såld  - …..
SÅLDA ❌❌ - Vintage lågmidjade jeans från märket crocker!  Står strl M på lappen men passar x-s då jag vanligtvis har det!  Har massa fler byxor och flera tröjor på min sida så in och kika ❤️
Såld - X
Alla är sålda men annat finns i min profil  - Säljer en massa snygga jeans och annat i min profil🤗
Svarta linnebyxor från Dazy, storlek L ( SÅLD )  - Svarta linnebyxor från Dazy i storlek L. Byxorna har elastisk midja med snörning, sidfickor och en avslappnad passform. Perfekta för en chill och bekväm stil. Materialet är lätt och andas, vilket gör dem sköna att bära hela dagen. Jag ha S i byxor och passar mig väldigt små i storleken
såld
såld - 0 såld - 1 såld - 2

såld

Storlek: W30 L32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Nudie
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

dessa o två tiger till

LSELLOUT
LSELLOUT
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.