Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ridbyxor - Mörkblåa ridbyxor från hööks. Bra för nybörjare och köpt för 200kr💗
Beige ridbyxor Samshield strl 40 - Snygga beige ridbyxor från Samshield i väldigt bra skick, har väldigt skön passform och grepp i sadeln. Säljer då jag köpte dem av någon som lutade mig på storleken då jag sökte 36 men dessa är i 40. Så tar även byte om det skulle vara intressant
Ridbyxor - Ridbyxor från Ridingwear i storlek 150 använts en del och i hyfsat skick de slitage som finns syns på den tredje bilden.
Ridbyxa blå - St 150 Skick: väl använd Används inte eftersom den har blivit för liten
Ridbyxor  - Marinblå ridbyxor från Mountain horse! Fint skick. Äldre modell. Fickor framtill. Kardborreband längst ned vid benen. Skodda i knäna o bak. Pris diskuterbart ❤️
Mörkblåa ridbyxor - Snygga mörkblåa ridbyxor med förstärkta partier på insidan av benen för extra grepp. De har en tight passform och är tillverkade i ett stretchigt syntetmaterial som ger bra rörelsefrihet. Perfekta för dig som vill ha stilrena och funktionella byxor till ridning, ridbyxorna är i väldigt bra skick!
Blå ridbyxor  - Marinblå ridbyxor från XXL. Barnstrl 160. Skodda i knäna. Kardborreband nedtill. Små i strl. Pris diskuterbart. Knappt använda 🥰🤗😊
Samshield ridbyxor
Samshield ridbyxor  - 89 Samshield ridbyxor  - 90 Samshield ridbyxor  - 91

Samshield ridbyxor

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blåa Samshield ridbyxor i jättebra skick!

Elsa
Elsa
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå slitna jeans från Hollister - Säljer ett par ljusblå jeans från Hollister med snygga slitningar och hål på benen. Oanvända och as snygga!!
Blå bootcut jeans med ljusa tvättar - Snygga blå bootcut jeans med markerade ljusa tvättar längs benen.
Guess jeans  - Mörkblåa jeans från Guess. Midjemått 39cm och innerbenslängd 81cm. De är som nya förutom att jag har spretat upp de💕
Blå bootcut jeans med ljus tvätt - Säljer ett par blå bootcut jeans med ljus tvätt och klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform och är tillverkade i jeansmaterial med snygga slitningar framtill. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill ha ett par sköna baggy jeans med lite vidare ben
Skinnbyxor Zara  - Säljer dessa slutsålda byxor från Zara, aldrig använda
Vita bootcut jeans med nitar - Säljer ett par vita bootcut jeans från Jennyfer med coola nitar på fickorna och broderad detalj bak. Jeansen har låg midja och är tillverkade i bomull. Snygg passform och jätte fina detaljer som gör dem unika.
Cheap Monday jeans - Säljer ett par helt nya blåa cheep monday jeans i storlek 25/32
Tommy Hilfiger bootcut jeans blå - Säljer ett par blå Tommy Hilfiger Sonora Bootcut jeans i modellen Alabama Stretch. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och bootcut-ben. Materialet är stretchigt jeans för extra komfort och passform. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men snygg look. Hon på bilden är 170 cm