Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta tights från Stronger XS - Säljer ett par svarta leggings från Stronger i storlek XS. De har hög midja med ribbad kant och är tillverkade i stretchigt material. Perfekta för träning eller chill dagar. Snygg och enkel design utan mönster. Priset kan diskuteras🥰
Mönstrade träningstights från Stronger XS - Säljer ett par färgglada träningstights från Stronger i storlek XS. De har ett tropiskt mönster i grönt, lila och blått på svart botten och är högmidjade. Perfekta för träning eller chill dagar. Materialet är stretchigt och bekvämt.
Svarta leggings från Stronger XS - Svarta leggings från Stronger i storlek XS. Tillverkade av 77% återvunnen polyester och 23% elastan för en stretchig och bekväm passform. Hög midja och diskret logga fram.
Svarta leggings från Stronger XS - Svarta leggings från Stronger i storlek XS. Tillverkade av 77% återvunnen polyester och 23% elastan för en stretchig och bekväm passform. Hög midja och diskret logga fram.
Mönstrade träningstights från Stronger XS - Snygga svarta träningstights från Stronger i storlek XS med färgglatt abstrakt mönster och två vita ränder på ena benet. Tillverkade i återvunnen polyester och elastan för en stretchig och bekväm passform. Perfekta för gymmet eller löprundan.
Svarta leggings från Stronger XS - Säljer ett par svarta leggings från Stronger i storlek XS. De har bred midja och coola mönstrade detaljer vid benen. Materialet är stretchigt med 75% återvunnen polyester och 25% elastan, perfekt för träning eller chill. Snygg logga framtill.
Stronger leggings med färgglatt mönster XS - Snygga leggings från Stronger i storlek XS med svart bas och färgstarkt abstrakt mönster i orange, vitt och blått. Bred resår i midjan med logga och två vita ränder på ena benet. Tillverkade i återvunnen polyester och elastan för en stretchig och bekväm passform.
Stronger - Använd lite men bra skick
Stronger XS
Stronger XS - 89

Stronger XS

Storlek: Xs
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Stronger
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ungen vill inte använda sina Stronger längre. Storlek xs. Kan mötas i Järfälla.

Angela Gustafsson
Angela Gustafsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
True Religion slitna bootcut jeans - Säljer ett par blå jeans från True Religion med bootcut passform och rejält slitna detaljer framtill. Klassisk femficksmodell med lågmidja. Det är storlek W25 men skulle säga att dom är större i storlek💕 skriv om ni har några funderingar💕
Ljusblå bootcut jeans från Cheap Monday - Säljer ett par ljusblå jeans från Cheap Monday med bootcut-passform och låg midja. Jeansen har klassisk femficksdesign, snyggt slitna detaljer och en stor vit logopatch bak i midjan. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Levis ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par klassiska Levis  jeans i ljusblå tvätt. De har låg midja och bootcut-ben. Jeansen är i mjukt denimtyg med detaljerade sömmar på bakfickorna. Perfekta för en avslappnad och trendig look. Midjemått: 38cm , innerbenslängd: 70cm 💗
Tommy Hilfiger bootcut jeans blå - Säljer ett par blå Tommy Hilfiger Sonora Bootcut jeans i modellen Alabama Stretch. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och bootcut-ben. Materialet är stretchigt jeans för extra komfort och passform. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men snygg look. Hon på bilden är 170 cm
Vita bootcut jeans med nitar - Säljer ett par vita bootcut jeans från Jennyfer med coola nitar på fickorna och broderad detalj bak. Jeansen har låg midja och är tillverkade i bomull. Snygg passform och jätte fina detaljer som gör dem unika.
Vera tall kostymbyxor - Snygga svarta kostymbyxor med låg midja, bootcut ben och klassisk passform. Byxorna har hällor för bälte, sidfickor och fuskfickor bak. Perfekta för en clean och stilren look. Pris går att diskuteras!💞
Grå lågmidjade mjukisbyxor Hollister  - Går lågmidjade mjukisbyxor ifrån Hollister i storlek M,  Innerbenslängd:81cm!
Jeans från Polo Ralph Lauren - Säljer de här feta jeansen från Ralph Lauren till ett riktigt bra pris. Jeansen är i straight fit. Hör av er vid minsta fråga eller fundering😁🤝