Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Träning tights - Smutslila träningstights som är sydda för att framhäva rumpan. De är högmidjade och är aldrig använda. Pris kan ändras vid snabb affär.
Tränings tights - Helt nya och aldrig använda, har för många tränings tights så dessa kommer aldrig till användning
Panos Emporio tränings tights - Ett par gröna panos emporio tights, super sköna och knappt använda.
Lila tränings tight - Använda men blivit för små, snygga färgglada tight passar bra till basic vit/svart tröja, högmidjade, passar mig som är 170cm lång. Sköna och rörliga
Tränings tights  - Lila aimn tights säljs inte längre, använda 2 gånger orginal påse med kommer om det önskas 💜kvalite 10/10 köpta för 499kr
tränings tights  - säljer dessa stronger tränings tights eftersom de inte kommer till användning längre 🤍
Tränings tights  - Ljusblå tränings tights i storlek S. Sitter väldigt fint och skönt!💕 knappt använda
Panos Emporio tränings tights och topp
Panos Emporio tränings tights och topp - 89 Panos Emporio tränings tights och topp - 90 Panos Emporio tränings tights och topp - 91

Panos Emporio tränings tights och topp

Storlek: M
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Lila

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Panos Emporio tränings tights och tränings topp. Aldrig använda, testat en gång sköna men för stora för mig!

Maja-Stina
Maja-Stina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Ljusblå Grace Bootcut jeans - Fina ljusblåa bootcut jeans från ”GRACE in LA” i storlek 28. Säljs pga att de är för stora och att de inte kommer till användning då💕. Hör av dig om du är intresserad!