Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dondup - Snygga Dondup jeans i klassisk blå tvätt med lätt slitningar. Modellen har fem fickor, knappgylf och subtila detaljer på bakfickorna. Perfekt passform. Jeansmaterialet är mjukt och följsamt.
Dondup - Säljer ett par Dondup Brighton jeans i klassisk blå denim med slitningar och snyggt tvättad look. Jeansen har raka ben, fem fickor och kontrastsömmar på bakfickorna. Märkespatch baktill och detaljerad etikett på insidan.
Dondup - Säljer dondups W32, skriv privat för frågeo om mått, bilder eller frågor!
Dondup - Snygga blå jeans från Dondup med klassisk femficksdesign och brunt läderpatch bak i midjan. Jeansen har skinny passform och är tillverkade i mjukt jeansmaterial med lätt tvättade detaljer framtill och bak. Perfekta för dig som gillar en smal siluett.
Dondup - Snygga dondup jeans i blå tvätt med slitningar. Klassisk femficksmodell med orangea sömmar och detaljer. Jeansen har låg midja och är tillverkade i stretchig bomullsdenim för en bekväm passform.
Dondups - Säljer dessa snygga dondups i mycket bra skick. Vid minsta fråga eller fundering, tveka inte på att höra av dig🤝
Dondups - Säljer dessa riktigt feta jeans från Dondup, modellen Zero i mycket bra skick. Vid minsta fråga eller fundering, tveka inte på att höra av dig🤝
Dondup - Snygga blå jeans från Dondup i storlek 30. Priset är inte hugget i sten. Hör av dig vid frågor eller funderingar.
Dondup
Dondup - 0 Dondup - 1 Dondup - 2 Dondup - 3 Dondup - 4

Dondup

Storlek: 12
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Dondup
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjena säljer nu mina dondup jeans, skick 7/10, storlek 150/10-12år och modellen är George som motsvarar skinny/slim fit. Tveka inte om att ställa en fråga och kan gå ner i pris vid snabb affär!!

AO Closet
AO Closet
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Mönstrade byxor  - Säljer ett par vida byxor med snyggt zigzag-mönster i olika färger. Byxorna är i ett stretchigt stickat material som känns både bekvämt och trendigt 🥰
Vita True Religion bootcut jeans - Säljer ett par vita väldigt lågmidjade bootcut jeans från True Religion med blåa knappar. Storlek 24, Midjemått 36cm, Innerbenslängd 83cm (jag är 165 och dom är långa på mig). Jeansen har några små fläckar (en synligare på ena frambenet) och är lite smutsiga nere vid fötterna (går nog bort i tvätten, har ej testat tvätta dom) men annars fint skick - kan skicka bild på fläckarna privat!!💓
Ljusbeige mjukisbyxor med snörning - Säljer dessa ljusrosa byxorna som är extremt sköna, dom är tunna i materialet och dom sitter jätte bra i midjan. Om man gillar att byxorna går ner så att dom precis nuddar marken så skulle jag säga att dom passar perfekt på någon som är ca 165cm.
lågmidjade bootcut vintage jeans - jättesnygga lågmidjade jeans som inte kommer till användning! midjemått: 35cm innerbenslängd: 88cm skriv gärna vid frågor!! slitna längst ner.
Svarta skinn bootcut jeans  - Säljer mina poplulära svarta skinn byxor ifrån Nelly pågrund av att de inte kommer till någon användning, de är i strl 32 men skulle säga att det fortfarande passar mig som är en 34. Det är slutsålda online / nypris 699kr🖤
Crazy age jeans med trampstamp - Jag gjorde ett collage för att få plats med alla bilder, så jag ber om ursäkt om de är otydliga 😅Alla defekter syns på bilderna. Fläcken på byxorna är liten och svag. Defekter: fläck, lagningar och benöppningar. Byxorna sitter som på bilden trots lagningar och benöppning. För tillfället är jag tyvärr inte öppen för prisförhandlingar, men jag kommer nog att ändra mig om några veckor eller kanske 2-3 månader.   Innerben: 81 cm Midja: 41 cm Midjehöjd/rise: 17 cm Lår: 24 cm Benöppning: 27 cm
Jeans - Midjemått: 34cm rakt över, innerbenslängd: 77cm 💕
Jeans med hål - Super snygga lowaist Nelly jeans med hål. Det var hål från början men har gjort till några egna själv💖 Skriv för mått!!