Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
vita jeans - Vita jeans, voyage från weekday!! W24L30 men jag har klippt av sömmen längst ner, se tredje bilden✨✨💞 innerbens längden är runt 65cm!🐒
Vita jeans - Jeans från NLY Jeans i en benvit färg🤍 Använda fåtal gånger
Vita jeans - Säljer dessa vita jeans från HM i storlek 38. De är highwaist och straight. Har använt de fåtal gånger. Skriv vid frågor.
Vita jeans - Vita lågmidjade jeans ifrån bikbok!🤍  Aldrig använda då det inte riktigt är min stil! Hellånga på mig som är 166cm lång🤍
Vita jeans  - Snygga vita raka jeans med fin detalj på bakfickan!!
Vita jeans - Passar nog någon runt 155-160 skulle jag gissa på. Står storlek 34 men ser lite små ut så kan säkert passa 32 också. Mycket bra skick.
Vita jeans
Vita jeans - 89 Vita jeans - 90 Vita jeans - 91

Vita jeans

Storlek: W29 L32
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Vita

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par super snygga vita jeans från märket ICHI, helt oanvända med lapp kvar så dem är i väldigt gott skick. mid/low rise och raka i benen med super coola detaljer. de är relativt små i storleken så skulle såga att de är mer som 27/30 istället för 29/32😊

sagaakermann
sagaakermann
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vita bootcut lowwaist jeans från Gina Tricot XS - Säljer ett par vita jättefina bootcut jeans från Gina Tricot i storlek XS. Byxorna har slitna detaljer vid knäna och låren, klassisk femficksmodell och normal passform. Materialet är bomull med lite stretch för extra komfort. LÅGMIDJA, aldrig använda! Slutsålda på hemsidan.
Svarta spetsbyxor med bootcut Zara - Säljer ett par svarta byxor i genombruten spets med blommigt mönster. Byxorna har bootcut-modell och sitter tight upptill med utsvängda ben. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och edgy look. ❤️ Väldigt bra skick, inga inbyggda shorts, från Zara
Miss me jeans  - Sjukt snygga lågmidjade miss me jeans i originellt w28 men har sytt in de så de passar en 26, pris kan diskuteras!💗 har några fläckar på benet och har inte testat att få bort de men det går nog att få bort om man använder fläckborttagare
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Röda wide mjukisbyxor Brandy Melville - Säljer ett par röda mjukisbyxor från Brandy Melville med bred, vikt linning och wide passform. Byxorna är tillverkade i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad look som är perfekt för chill dagar. Supersköna och snygga att styla med en enkel t-shirt.
Miss Me ljusblå bootcut jeans - Säljer ett par Miss Me jeans i ljusblå tvätt med snygga slitningar och broderade detaljer på bakfickorna. Modellen är lågmidjad bootcut med dekorativa knappar och kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar en unik och cool jeansstil.
Juicy Couture byxor - Peachfärgade Juicy Couture byxor! super snygga, saknar dock en knapp på ena fickan (se bild 5)