Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita högmidjade jeans från Zara - Säljer ett par vita jeans från Zara i storlek 34. De har högmidja med rå, fransig kant nedtill. Jeansen är gjorda i bomull och har en normal passform. Perfekta för dig som gillar en clean och fräsch look.
Vita jeans med hög midja - Använda ca 2 gånger, säljer då dom är försmå
Vita högmidjade kostymbyxor - Snygga vita kostymbyxor med hög midja och raka ben. Byxorna har markerade sömmar framtill och stängs med dragkedja och knapp. Perfekta för en clean och stilren look.
Vit kjol med hög midja - Säljer ett par vit kjol med hög midja och stilren design. Framtill ser de ut som en kjol medan baksidan har shorts, vilket gör dem både snygga och praktiska. Materialet är mjukt och har en lätt stretch. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och modern look.
Vita kostymbyxor med hög midja - Säljer ett par stilrena vita kostymbyxor med hög midja och raka ben ifrån zara i storlek XS.
Vita jeans med hög midja - Vita jeans med röd och svart detalj på sidan. Väldigt stretchiga jeansen har en hög midja. Har inte använt dessa så mycke.
Vita högmidjade jeans
Vita högmidjade jeans  - 89 Vita högmidjade jeans  - 90 Vita högmidjade jeans  - 91

Vita högmidjade jeans

Storlek: 36
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Zara

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit snygga vita högmidjade jeans från Zara strl 36. Använd ett par gånger, går att buda

Linnea
Linnea
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Vita bootcut mjukisbyxor med snörning - Säljer ett par vita mjukisbyxor från Nitted med bootcut passform och snörning i midjan. Byxorna har låg midja, raka ben som blir vidare nedtill och är gjorda i mjukt material. Perfekta för en chill och avslappnad stil. Säljer då det inte passa mig. Endast använda en gång helt nya. Jag är 166cm lång och dom är bra i längden. Köpta för 499kr
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm 🩷
Svarta spetsbyxor med bootcut Zara - Säljer ett par svarta byxor i genombruten spets med blommigt mönster. Byxorna har bootcut-modell och sitter tight upptill med utsvängda ben. Perfekta för dig som vill sticka ut med en trendig och edgy look. ❤️ Väldigt bra skick, inga inbyggda shorts, från Zara
Röda wide mjukisbyxor Brandy Melville - Säljer ett par röda mjukisbyxor från Brandy Melville med bred, vikt linning och wide passform. Byxorna är tillverkade i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad look som är perfekt för chill dagar. Supersköna och snygga att styla med en enkel t-shirt.
Vita bootcut lowwaist jeans från Gina Tricot XS - Säljer ett par vita jättefina bootcut jeans från Gina Tricot i storlek XS. Byxorna har slitna detaljer vid knäna och låren, klassisk femficksmodell och normal passform. Materialet är bomull med lite stretch för extra komfort. LÅGMIDJA, aldrig använda! Slutsålda på hemsidan.
Blå bootcut jeans med slitningar - Säljer ett par ljusblå lågmidjade bootcut jeans från Gina Tricot med snygga slitningar över knäna och klassiska fem fickor. En julklapp som tyvärr inte passade💕
Bootcut jeans från Cheap Monday - Säljer ett par helt nya ljusblå lågmidjade bootcut jeans med prislapp kvar från Weekday med klassisk femficksdesign. Jeansen har normal passform och är tillverkade i mjukt denimtyg. Stretchigt material! Perfekta för dig som gillar retrovibbar och vill ha ett par riktigt schyssta jeans. OBS: GÅR EJ NER I PRIS då de är helt nya med prislapp kvar!