Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå blommig kjol - Blå blommig kjol storlek 164❤️
Blå blommig kjol - Snygg blå kjol med ett vitt blommönster. Kjolen har en omlott-design och knytning i midjan för en justerbar passform. Perfekt för en somrig look!
Blå blommig kjol - Söt blå kjol med vita blommor och volangdetaljer. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Kjolen har en omlott-design som ger en fin passform. Jättebra skick, som ny. Storlek: XS men passar både större och mindre
Blå blommig kjol - Säljer denna supersöta kjolen😍 Kjolen har omlottdesign med knyte i sidan som passar perfekt till sommaren💗
Blå blommig kjol - Söt blå kortkjol med blommigt mönster och volangdetaljer.
Blommig blå kjol  - Supersöt blommig kjol i oanvänt skick från lager157! :)
Blommig blå kjol  - Supersöt ljusblå kortkjol från 157 med vitt blommönster och elastisk midja. Kjolen har en flowy passform och är perfekt för vår och sommar. Lätt och skön att bära, passar till sneakers eller sandaler.
Blå blommig kjol
Blå blommig kjol - 89

Blå blommig kjol

Storlek: 152
Kategori: Kjolar
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin kjol som kommer från shein som aldrig är använd. Kjolen passar för folk med storlekar större än 152

Simone
Simone
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Glittrig kjol - Glittrig, lurvig kjol från Carin Wester, helt oanvänd, pris kan diskuteras!🩵 det står xxs men passar xs och s också
Svart paljettkjol i minilängd - Säljer en svart minikjol täckt av glittriga paljetter som ger en riktigt snygg och festlig look. Kjolen har rak passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är syntet och paljetterna reflekterar ljuset snyggt.
Svart paljettkjol - Säljer en svart kortkjol täckt med glittriga paljetter. Kjolen har en tight passform och är perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling. Materialet är mjukt och följsamt, vilket gör den bekväm att bära. Perfekt att matcha med en enkel topp för en cool look., jag viker ner den o den e bra
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.
Randig långkjol från Gina Tricot - Säljer en snygg ribbad långkjol från Gina Tricot i storlek XS!🩷🩷som ny!
Snygg lågmidjade jeans kjol  - Jätte snygg unik jeans kjol lågmidjad från diesel väldigt unik och cool💓
Blå jeanskjol med slitningar från Quiz - Snygg ljusblå jeanskjol från Quiz med slitna detaljer och små glittrande pärlor framtill och på bakfickorna. Stl M-L midja 38cm längd 27 cm •stretchig