Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lång kjol - En lång kjol från hm andvänd få talgånger
Grön kjol från Hm - Superfin grönblommig kjol från Hm (jag är 173 lång)💚 Är som i nyskick, frakt ingår inte i priset
Hm kjol - Plisserad kjol från hm i storlek xs🧚🏼‍♀️knappt använd, bara någon enstaka gång. Nypris: 349kr
Lång kjol - En jätte fin kjol, aldrig använt men den har ingen prislapp kvar tyvärr köpte den för 399kr
Hm kjol - Hm kjol från devide! Super snygg och bekväm! Har en tennis kjol passform
Kjol från HM - Lång kjol från HM. Aldrig använd. Fin när den är struken. Öppen vid ena benet. Strl 36
Lång kjol - Fin lång kjol som blivit för liten, skriv för mer bilder💗
Hm kjol lång
Hm kjol lång - 89 Hm kjol lång - 90 Hm kjol lång - 91

Hm kjol lång

Storlek: 34
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Grön

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt fin blommig kjol från hm i storlek 34 men passade mig som en 36. Väldigt fint skick, säljer då den tyvärr är för liten. (Köpt 2020 för 250 kr, säljes för 100 kr)💕💕

Agnes odda
Agnes odda
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol med slitna detaljer - Supersnygg jeanskjol med mycket slitningar
Glittrig paljettkjol från Zara - Säljer en superglittrig kortkjol från Zara, täckt med stora och små paljetter i silverton. Kjolen har en tight passform och är perfekt för att sticka ut på festen. Materialet är syntet och kjolen har en lyxig känsla med sin skimrande yta. Skriv vid frågor!❤️
Jeans kjol från hollister  - Köpt vintage, storlek 7, fint skick, priset går att diskuteras 💞
Silver paljettkjol från Bershka - Säljer en glittrig silverfärgad kortkjol från Bershka, täckt med paljetter som ger ett riktigt snyggt och festligt intryck. Kjolen har en rak passform och är fodrad med ljus insida. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling. Silver/beige
Brun manchesterkjol från Pimkie - Säljer en brun kortkjol från Pimkie i mjuk manchester med klassisk femficksdesign och knappstängning fram. Kjolen har bälteshällor och raka linjer, perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill ha något som sticker ut lite i garderoben.
Lågmidjad jeanskjol - Utsåld blå lågmidjad jeanskjol från Gina 14+. Använd vid 2 tillfällen så som ny. Nypris 299kr. Säljer då den är lite liten. Har tagit bort diamanterna på bakfickorna utöver det, precis som ny. Tryck gärna på köp nu.