Sofie johansson

Kjol från Ester in flow

Storlek: 40
Kategori: Kjolar
Färg: Vit

495 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin kjol från märket Ester in flow, men dold drakedja baktill och stretch i midjan. Kjolen är använd en gång så den är som ny utan defekter. Storleken är 40, men jag som vanligtvis är en 38 kan ha den.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Lågmidjad jeans kjol - As snygg lågmidjad jeans kjol i mörkblått. Skulle säga att den är i storlek 38 men det står 40. Inte för lång och inte för kort, helt perfekt. Lägger ut för att se om det finns intresse, är inte helt säker på att sälja.
Glittrig lila volangkjol från Zara - Supersnygg glittrig lila minikjol från Zara med dubbla volanger och metallic finish. Kjolen har en figurnära passform och är perfekt för att sticka ut med sin coola glans och trendiga design. Passar dig som gillar att synas och vill ha något extra till garderoben.
Långkjol ZARA  - långkjol med mönster ifrån ZARA. Perfekt för sommaren. Inte använd bara testad!!
Camo minikjol med volang och knappar - Säljer en kort camouflagekjol med volangkant och flera knappar framtill. Kjolen har dragkedjor på sidorna och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en streetstyle-look.
Rosa jeanskjol från Blanco, strl 36 - Säljer en snygg rosa jeanskjol från Blanco i storlek 36. Kjolen har klassisk femficksdesign, dubbla knappar framtill och bälteshällor. Baksidan har coola fickor med broderad detalj. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och trendig look.
Guldig paljettkjol med stora paljetter - Superglittrig kort kjol i guld med stora paljetter som verkligen fångar ljuset. Kjolen har en tight passform. Endast använd en gång💓
Krämvit volangkjol från Gina Tricot - Supersöt krämvit kortkjol från Gina Tricot med dubbla volanger och smockad struktur. Kjolen har omlottkänsla och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger en luftig och somrig vibe. Perfekt att styla med crop top eller stickad tröja.