Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mango kjol - Snygg kjol från mango oanvänd, skit snygg. Hade på nyår enda gången, och fick många komplimanger🤩xs
kjol mango  - Säljer denna söta kjol som är köpt på mango.(mycket bra skick). Storlek S men passar även M. 💞✨🫶
Mango kjol  - Kjol ifrån Mango. Har aldrig använt den.
Mango kjol - Fin kjol från mango, sparsamt använd. Storlek xs
Kjol från mango  - Grön kjol från mango i storlek S
Mango kjol - Super cool mango kjol
Kjol mango
Kjol mango  - 89 Kjol mango  - 90

Kjol mango

Storlek: ONESIZE
Kategori: Kjolar
Märke: Mango

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En pigg wrapkjol som passar perfekt på sommaren, och på stranden om man bara vill dra på sig något. Använd men i gott skick. Aningen genomskinlig ( se bild 2 )

Huldur
Huldur
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Lågmidjad minikjol i denim - Hej!! Jag säljer min absolut favoritkjol eftersom den inte passar längre. Den har låg midja och är väldigt kort med har inbyggda shorts under. Passar perfekt på sommaren men även med ett par tights året om. Storleken är 32 (xxs) och skulle säga att den är mellan en xxs-xs. Tveka inte att skriva vid frågor och pris kan diskuteras🥰
Jeanskjol hollister - Jättefin jeanskjol från hollister med slitna detaljer och lågmidja!💞💞 midjemått= 40cm
Svart kortkjol från H&M, strl 36 - Snygg svart kortkjol från H&M i klassisk A-linjeform. Kjolen har en diskret dragkedja i sidan och är tillverkad i ett slätt material som ger en stilren look. Perfekt att matcha med en cool topp eller hoodie. Passar dig som gillar enkel och clean stil.
Vit volangkjol med broderi - Supersöt vit kortkjol med flera lager volanger och broderade detaljer. Kjolen har en bred midja. Köpt från hm, använd 2 ggr så den är i bra sick! I storlek xs
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Zara kjol med mönster - Superfin kortkjol med broderade blommor i flera färger och volangkant. Kjolen är vit i grunden och har detaljer i rött, rosa, gult, grönt och blått. Den har snörning med tofsar framtill och är perfekt för sommarens alla upplevelser. Söt och färgglad. Skit snygg unik kjol. Nervikt på bilden. Be gärna om mer bilder vid intresse.