Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Minikjol - Så snygg minikjol i skinn! Det är mina bilder (alla) och det är inte samma kjol som på dom 2 första bilderna men dom ser typ exakt likadana ut fast det är olika material🥰 Denna är aldrig använd! Storlek xs från Pull&Bear🥰 HELT SLUTSÅLD ÖVERALLT
Kritstrecksrandig minikjol - Minikjol i svart med tunna vita ränder från pull&bear. Stretchig, så du kan välja om du vill ha högmidjad eller lowwaist 🫶🏻 storlek XS-S. Material 79% polyester, 15% viskos, 6% elastan ⭐️
Kritstrecks minikjol - Säljer denna superfina kritstreckade kjolen från pull & bear. Inga defekter och passar även strl S
Oanvänd Minikjol - Svart minikjol som jag aldrig har använt då den var för liten för mig:/
Minikjol - Säljer en svart basic minikjol från COS⭐️Storlek M😊Knappt använd🤩
Minikjol - Jättesöt minikjol från pull&bear som endast är använd 1 gång så i nyskick💕
Minikjol
Minikjol - 89 Minikjol - 90 Minikjol - 91 Minikjol - 92

Minikjol

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En minikjol från Pull & Bear i nyskick. Dragkedja på sidan som stängning. Storlek M men känns som xs/s. Jag köpte den för 299kr.

Julia Plahn
Julia Plahn
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
Blå jeanskjol med broderade fickor - Säljer en blå jeanskjol från med snygga broderade fjärilar på bakfickorna. Kjolen har klassisk femficksdesign, knapp och dragkedja framtill samt bälteshällor.
Blommig volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara. Väldigt eftertraktad och säljs inte längre🩷🩷skicka prosförslag så kommer vi överens om något😇😇😇
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
Beige kortkjol med smock och knyt - Supersöt beige kortkjol med smockad midja och knytband med tofsar. Köpte den i Spanien i en Zara butik och är helt oanvänd! Pris kan diskuteras vid snabbköp💕
Vit jeanskjol - Snygg vit kort jeanskjol med fransade kanter upptill och nedtill. Pris kan diskuteras😊😊
y2k pinterest babydoll micro minikjol  - perfekt skick, uppskattar storleken som xs/s 🎀 midja ~ 37, längd 30 cm färgen är grå med inslag av brunt, remmarna går att justera och ha som man vill eller ta av