Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tigermist set - Helt nytt lamporna kvar
Leopardmönstrad långkjol Tiger Mist - Säljer en långkjol från Tiger Mist med snyggt leopardmönster i bruna och beige toner. Kjolen har en övervikt midja med rynkade detaljer och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt statement-plagg för dig som vill sticka ut.
Kjol från Tiger Mist - Såå mjuk, skön och fin kjol. Säljer då jag inte fått användning av den.
Set - Kjol och tubtopp med knytdetaljer och dragkedja på kjolen.
Set - Väldigt fin set som är i ny skick
Set från Gina tricot  - Säljer detta set från Gina tricot med kjol och långärmad topp från Gina tricot. Aldrig använd så det är som nytt. Både är i str S.
Tigermist set
Tigermist set  - 89

Tigermist set

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Brun

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer både toppen och kjolen, använd Max 5 ggr. Kostade 1500 men säljer för 750! Priset kan diskuteras. Toppen: Xs, passar xs-m Kjol: S, passar xs-l. Stretchit material

Elsa Evelina
Elsa Evelina
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Kjol Zara paljetter och glitter lågmidja/lowwaist - Säljer en lågmidjad glittrig paljettkjol från Zara:) supersnygg till en svart topp. Längd: 29cm och midja rakt över: 38cm. I storlek M men sitter bra på mig som har S. Kan mötas upp i Stockholm
Jeanskjol från Zara! - Slutsåld kjol från Zara! Bra skick
Lågmidjad jeanskjol - En kjol från Blue rags i uppskattad storlek XS/S. Rakt över midjemått: ca 37cm. Längd: ca 25cm. Jag fraktar inom 24h, frakt med PostNord/instabox prioriteras. Se liknande plagg i min profil!
Mörk jeanskjol från Fionina - Snygg mörkblå jeanskjol från Fionina med klassisk femficksdesign, bälteshällor och coola detaljer som dragkedja på ena bakfickan. Kjolen har en rak passform och är perfekt för en sommardag! Om midjemått önskas fixar jag så fort jag kan❤️
Vit broderad kortkjol från Zara - Supersöt vit kortkjol från Zara med färgglad brodyr i blommönster och fiskar. Kjolen har smock i midjan, dekorativ knytning med tofsar och pärlor samt volangkant. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och unika detaljer.lägg märke till att ena snöret saknar en tofs med pärlor!!
Vit långkjol med broderade detaljer - Säljer en vit långkjol med svarta och bruna broderade blommor och dekorativa band. Kjolen har volanger och knytband med pärlor i midjan.
Blå jeanskjol med volang - Supersnygg blå jeanskjol från Ginatricot storlek 36. Kommer aldrig till användning så därav säljer jag. Men så söt kjol!💞 Nypris 399kr