Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön långkjol från Lindex - Säljer en Snygg grön långkjol från Lindex med slits på sidan. Kjolen är helt ny och aldrig andvänd. Perfekt till sommaren. Kostar 349 ny.
Grön långkjol Lindex  - Enkel och stilren grön långkjol i silkesmaterial, helt oanvänd! Passar bra till grön toppen i samma färg och mateial som finns uppladdad :)
grön långkjol - mörkgrön långkjol, köpt i italien storlek S, perfekt till midsommar!!
Grön blommig långkjol från Lindex - Säljer en flowy långkjol från Lindex i storlek 146/152. Kjolen är ljusgrön med blommigt mönster i lila, svart och gult. Den har resår i midjan och volang längst ner för extra vibe. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Grön blommig långkjol från Lindex - Långkjol från Lindex i storlek 158/164 med blommigt mönster i grönt, svart och vitt. Kjolen har en flowy passform och är perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långkjol från Lindex - Supersnygg långkjol från Lindex i grönt med blommigt mönster. Kjolen har en rak passform och är gjord i mjuk polyester, perfekt för dig som gillar en chill och trendig stil. Elastisk midja för extra komfort.
Grön långkjol  - Grön långkjol från LCWakiki
Grön långkjol
Grön långkjol - 89

Grön långkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Lindex
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin grön kjol i underbar grön färg! För liten för mig så aldrig använt!

plicksäljer124
plicksäljer124
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Mörk jeanskjol från Miss Grace - Snygg mörkblå jeanskjol från Miss Grace med slitningar, dubbla knappar fram och coola detaljer som dragkedjor och nitar på bakfickorna. Klassisk femficksmodell med bälteshällor och kontrastsömmar. Perfekt till sneakers eller boots. Midjemåttet är 38cm och är lågmidjade
Vit jeanskjol från Gina tricot - Säljer en vit jeanskjol från Gina tricot i storlek 36. Kjolen är kort, har rå kant nertill och klassiska jeansdetaljer som fickor och knapp framtill. Perfekt till sommaren och enkel att styla med olika toppar.
Mönstrad volangkjol Zara - Jätte fin volang kjol från zara som ej säljs längre!! Pris kan diskuteras!!
Färgglad långkjol från Marta - Säljer en bohemisk långkjol från Marta med färgstarkt blommigt och paisleyinspirerat mönster i rosa, gul, blå och gröna toner. Kjolen har bred smock i midjan och volangdetaljer längst ner. Perfekt för dig som gillar unika prints och sköna material.
Jeanskjol - Säljer den här super fina ljusblå jeanskjolen från JSF som tyvärr är fel storlek för mig. Kjolen har råa kanter, slitna detaljer och  klassiska bakfickor med rosa brodering💕.
Gina Tricot Långkjol - Säljer denna jättefina kjol i som är perfekt att ha med en tjocktröja! Den är i stretchigt material med midjemått 37 och längd 100cm🫶🏻
Blå jeanskjol med hjärt-detaljer - Säljer en blå jeanskjol i kort modell med snygga slitningar och coola detaljer som dragkedjor med hjärtformade hängen. Kjolen har flera fickor och dekorativa nitar, perfekt för dig som gillar en trendig och ungdomlig stil. Den är använd 1 gång!
Cool kjol - Jätte cool kortkjol, den är grå, lite glittrig och har svart spets <3  Sydd för att passa xs! Mycket bra skick❤️❤️❤️