Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Zara kjol - En jätte fin lång kjol från zara med resår i midjan, skulle säga att den passar alla från xs till m❤️
Zara kjol - Jättefin och populär blå kjol från zara som inte går att köpa längre💕 Vid intresse eller frågor tveka inte att fråga, andvänd gärna ”köp nu” funktionen💕
Zara kjolar - Slutsålda långkjolar🦋2st
Kjol Zara  - Kort rak kjol från Zara. Blommigt mönster och glansigt tyg. Storlek S-M. Använt enstaka gång
Kjol Zara - Den är något för liten på mig😗 jättefin kjol i fint skick
Zara kjol - Säljer denna fina zara kjol då den är förliten. Inga defekter och är som ny💕
Zara kjol  - Fin zara kjol, jag brukar vika ner den. Dragkedja på sidan
Zara kjol - Zara maxikjol i sånt fint mönster
Kjol Zara
Kjol Zara - 0

Kjol Zara

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den är något för liten på mig😗 jättefin kjol i fint skick

Maja
Maja
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit kort kjol med spets och snörning - Supersöt vit kort kjol från Dyond med spetsdetaljer och snörning i midjan med träpärlor. Kjolen har en feminin volangkant och är gjord i ett stickat material som känns både luftigt och mjukt. Perfekt för dig som vill ha en fräsch och somrig look.
Blå jeanskjol med volanger - Säljer en blå jeanskjol med två lager volanger och  slitna kanter. Perfekt för dig som gillar en chill stockholmstyle look.
True religion jeanskjol - Jättefin kjol som jag köpte när jag var i USA. Tycker dock nu i efterhand att den är lite för kort. Jag har inte använt den. Originalpris var 200$ (2000kr) tror jag. Storlek 27
Vit jeanskjol - Snygg vit kort jeanskjol med fransade kanter upptill och nedtill. Pris kan diskuteras😊😊
Vinröd långkjol från Gina Tricot - Säljer en vinröd långkjol från Gina Tricot i storlek S. Kjolen har en tight passform och är gjord i mjukt stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att matcha med en croppad topp eller stickad tröja för en cool look.
Svart volangkjol med broderade detaljer från Lindex - Supersöt svart kjol
Vit volangkjol med snörning - Säljer en vit kortkjol med flera lager volanger och snörning i midjan. Kjolen har en mjuk och luftig känsla, perfekt för dig som gillar en feminin och lekfull stil. Elastisk midja gör den enkel att ta på och av. Materialet känns som bomull.
Vit jeanskjol från Levi’s  - Vit jeanskjol från Levi's i klassisk minilängd. Kjolen har snygga bakfickor med lock och knappar. Den är helt perfekt nu till sommaren😊Kjolen är aldrig använd, helt ny med lappar kvar! Kjolen finns inte längre att köpa heller. Skriv gärna ifall du har frågor!💗