Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Linnea
Linnea
 - 89  - 90

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Bik Bok

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörk/marinblå tjocktröja, super skön! Den har blivit lite nopprig men det går lätta att ta bort, den har en högre krage som inte sitter tight. Tröjan är lite ribbad.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Vintage SuperDry Hoodie (Sällsynt) - Säljer nu denna sjukt snygga Superdry hoodie med ett riktigt stilrent tryck! Skicket är i princip som nytt men man får den perfekta vintage känslan! Passar fint till det mesta. Hoodien passar perfekt till höst och vinter då den är både mjuk och varm🤩 Storlek M ! Skriv vid funderingar 📲Tröjan tillverkas ej längre och därav eftertraktad!
gina mjukis set - Mjukisset från gina i en mörkröd färg, endast använd fåtal gånger. Säljs endast tillsammans. Storlek xs i både byxor och hoodie.
Saint barth hoddie - Säljer nu denna sällsynta hoddie från Saint barth. Den har ett snyggt tryck och är väldigt efterfrågad. Nypris ligger på runt 2000kr och den är i storlek M. Skriv vid funderingar
Massimo dutti full zip  - Massimo dutti full zip i storlek M. Inga defekter! Sjuk passform och nice matieral! ✌️ modellen är 180 cm 75 kg.
Ralph Lauren hoodie - Säljer en mycket snygg och ganska sällsynt Ralph Lauren hoodie. Den är i utmärkt skick utan defekter. Storlek M men passar bra som S.
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Superdry Hoodie - Svart Superdry hoodie, den ser lite blekt ut men det är bara ljuset som gör att den ser så blek ut. Defekten på sista bilden är knappast märkbar och hoodien överlag är 8/10. Om du undrar något är det bara att skriva🙌
 MC2 Saint Barth hoodie - Säljer nu min gröna hoodie från MC2 Saint Barth. Den är av riktigt bra kvalitet då den är 100% bomull. Den är i storlek S och sitter riktigt gött på kroppen. Hoodie är lite solblekt men annars i bra skick. Tveka inte på att höra av dig vid frågor.