Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå hoodie från GANT - Säljer en mörkblå hoodie från GANT med broderad logga och amerikanskt inspirerat sköldmärke på bröstet. Tröjan har huva och klassisk passform, perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå hoodie från GANT - Mörkblå hoodie från GANT med broderad logga på bröstet. Klassisk känguruficka framtill, huva och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som är skön att ha på sig. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look. Fint skick!
Mörkblå hoodie från GANT - Snygg mörkblå hoodie från GANT med vit logga och dragsko i huvan. Klassisk känguruficka framtill och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar en stilren och sportig look.
Mörkblå hoodie från GANT  - Snygg mörkblå hoodie från GANT i storlek XS. Tröjan har huva, magficka och ett broderat GANT-logo med sköld på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och sportig stil. Tillverkad i mjuk bomull för extra komfort.
Mörkblå hoodie från GANT - Säljer en Mörkblå hoodie från GANT med broderad logga på bröstet. Väldigt basic för en både snygg och avslappnad stil. Kan bäras på sena sommar kvällar och vinter. Sjukt mjuk och skön! Priset är inte hugget i sten! Tveka aldrig med att höra av dig.
Mörkblå hoodie från GANT - Säljer en mörkblå hoodie från GANT med broderad logga och text på bröstet. Tröjan har huva, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar klassisk och sportig stil. Materialet är mjukt och skönt i bomullsmix.
Mörkblå hoodie från GANT med tryck - Snygg mörkblå hoodie från GANT med vit dragsko i huvan och broderad logga samt sköld med stjärnor och ränder på bröstet. Klassisk känguruficka framtill. Mjuk bomullsblandning som är skön att ha på sig.
Mörkblå hoodie från GANT - Säljer en snygg mörkblå hoodie från GANT med deras klassiska logga och ett coolt emblem på bröstet. Strlk M
Mörkblå hoodie från GANT
Mörkblå hoodie från GANT - 0 Mörkblå hoodie från GANT - 1 Mörkblå hoodie från GANT - 2

Mörkblå hoodie från GANT

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Gant
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå hoodie från GANT med broderad logga. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel stil. Passar runt 170cm

Ville Westbom
Ville Westbom
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister Zip Up med luva - En sjukt snygg Hollister California zip up med en riktigt najs vintage känsla🤩!  Mörkblå med snyggt broderi. Är i storlek xs(står M på lappen, stämmer ej) och passar någon <170cm. Är 176cm på bilden, så den sitter kort. Var inte rädd att skicka frågor och prisförslag!😁
Comme des Garçons PLAY hoodie - En fin grå hjärta med ögon Comme des Garçons PLAY hoodie
vintage y2k rhinestone zip up fur hoodie  - super fin och rare 2000s velour luvtröja med stor mysig luva 🪽pälsen är jätte mjuk och fluffig priset är fast rabatt endast på bundle  uppskattar storleken som S  osäker på märket men ser ut som vintage baby phat
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Burberry hoodie - Gammal hoodie i bra skick. Säljer pga storlek och att jag inte använder den längre.
Vinröd hoodie med huva och ficka - Säljer en vinröd hoodie med stor magficka och huva. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för chill dagar. Materialet är mjukt och skönt, troligen bomull eller polyester. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer.
Abercrombie & Fitch Hoodie - Asfet efterlängtad Abercrombie and fitch hoodie med cool print. Varan är strl M, lite rött som har blött med på ordet ”fitch” men personligen anser jag att det bara ger en mer vintage känsla. Passar true to size. Modellen är 184, 75kg.
Scandi hoodie  - Säljer en snygg hoodie med tryck från scandi.store. Väldigt bra skick, Inga defekter. Färg: marinblå, Storlek M. Vid fler frågor är de bara att skriva. 😊