Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Säljer en mörkblå hoodie från Gina Tricot med texten 'She is a champion since 1982' på bröstet. Tröjan har långa ärmar med vita ränder och en klassisk huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Säljer en mörkblå hoodie från Gina Tricot, basically basics-kollektionen. Den har en klassisk design med en stor ficka framtill och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil. köpt för 359kr
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Säljer en svart hoodie från Gina Tricot med texten 'JE M'EN AMOUR' och en stjärna i glittrigt tryck. Säljer pågrund av att den inte passar och den är endast använd en gång❤️
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Säljer en mörkblå hoodie från Gina Young med texten ”ma Chérie”. Super bra basplagg och jätte mjuk inuti! Skriv för fler bilder eller frågor. Säljer då jag fick en ny liknanade! Storlek 146/152 men stor i storleken så passar typ xs! ❤️
Mörkblå hoodie från Gina Tricot - Mörkblå hoodie från Gina Tricot i storlek S. Klassisk modell med huva och stor magficka framtill. Tröjan har långärmade ärmar och är gjord i mjukt material som passar perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer. Den har en rosa fläck på ärmen, men den är ganska liten så jag kan inte hitta den nu när jag lägger upp annonsen, men jag vet att den finns där. Den har också en fläck på framsidan som bara syns i ett visst ljus. Den är knappt synlig.
Mörkblå hoodie med text från Gina Tricot - Säljer en mörkblå hoodie från Gina Tricot som är supermjuk och har skönt material inuti. Går att styla jätte snyggt och är perfekt för höst och vinter❄️
Mörkblå hoodie med text från Gina Tricot - Mörkblå hoodie med huva och magficka från Gina Tricot. På bröstet står det 'YOUNG' i stora bokstäver och under finns en mindre text. Perfekt för en avslappnad stil. Kom privat för fler funderingar, pris kan diskuteras!
Mörkblå stickad hoodie från gina tricot  - Säljer min mörkblåa stickade hoodie från gina Young i storlek 158/164 då den inte kommer till användning. Har använts några få gånger.
Vera

Mörkblå hoodie från Gina Tricot

Storlek: 158/164
Kategori: Hoodies
Märke: Gina Tricot

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkblå hoodie från Gina Tricot med texten 'Ma Chérie' och hjärtmotiv på ryggen. Perfekt för en avslappnad stil. Hoodien har en klassisk design med huva och långa ärmar. Trendig och mysig😋

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Acne Studios Hoodie - Säljer‼️
Hollister zip-up - SKIT SNYGG hollister zip-up med y2k-stil i storlek xs!! Den är i relativt gott skick, utan hål eller slitage, endast att den är nopprig är defekten. Kan tyvärr inte visa på då den är för liten för mig🥲 Försöker sälja till ett rimligt pris!
Zip Hoodie från Polo Ralph Lauren - Skön och stilren zip Hoodie från Polo Ralph Lauren. Modellen är Performance och i Marinblå färg. Storlek S. Tröjan är i mycket Gott skick och perfekt till en bekväm men uppklädd Look!🤞
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Light Gray  - Size:  S/M
Hollister huvtröja  - Hollister kofta i storlek M. Jag på bilden är 180 cm. Mått: armhåla till armhåla - 51 cm, längd - 59 cm. Skriv för fler bilder och frågor!
Ralph Lauren Hoodie  - Säljer denna asfeta och sällsynta Ralph Lauren Hoodie. Storlek XS. Fint skick. Tjock och härlig Hoodie, perfekt till vintern! Väldigt svår att få tag på. Enda på plick för tillfället. Hör gärna av er vid funderingar🙌
Stenströms full zip  - Stenströms full zip, sjuk passform och en riktigt najs full zip i allmänhet. Inga större defekter förutom ett håll som ni ser. Modellen är 180 cm 75 kg och bär M!