Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå hoodie  - Bra skick bara använt en gång. Storlek: M Passform: Relaxed fit (Pris kan diskuteras)
Ljusblå hoodie - Ljusblå hoodie
Ljusblå hoodie - Jätteskön ljusblå hoodie från Cubus, i strl M. Passar till det mesta och är väldigt bekväm att ha på sig❤️❤️
Ljusblå hoodie  - Har en hjärtdetalj. Saknar resårbandet men det går att sätta i om man vill det.
Ljusblå hoodie - Säljer min ljusblåa hoodie från Sweet Sktbs då jag rensar garderoben. Den är inte superanvänd och har inga skador/fläckar/noppror. Bild 2 & 3 är en mer tydlig bild på färgen. :) Passformen är aningen oversized, sitter inte kroppsnära
ljusblå hoodie!
ljusblå hoodie! - 89 ljusblå hoodie! - 90 ljusblå hoodie! - 91

ljusblå hoodie!

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Färg: Blå

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Riktigt snygg hoodie som är välanvänd men i fint skick! vill bli av med. vet inte vart den är köpt från då jag fick den från ett ex.

Tindra Thunander🎸🩶
Tindra Thunander🎸🩶
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Superdry hoddie - Snygg ljusgrå hoddie från märket Superdry. Väldigt bra skick, inga slitage eller fläckar. Storlek S.
vintage y2k rhinestone zip up fur hoodie  - super fin och rare 2000s velour luvtröja med stor mysig luva 🪽pälsen är jätte mjuk och fluffig priset är fast rabatt endast på bundle  uppskattar storleken som S  osäker på märket men ser ut som vintage baby phat
Vinröd hoodie med huva och ficka - Säljer en vinröd hoodie med stor magficka och huva. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för chill dagar. Materialet är mjukt och skönt, troligen bomull eller polyester. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer.
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Saint Laurent hoodie blå - Priset kan diskuteras, fraktar samma dag. Inga skador eller defekter.
Abercrombie & Fitch Zip Up Hoodie - Väldigt fin vintage A&F zip-up i mycket bra skick.  Tveka inte att höra av er vid ytterligare frågor!
Original hoodie mörkblå  - Tvärfet och eftertraktad hoodie med ”ORIGINAL” tryck✔️Inga defekter✔️Storlek S✔️hör av dig vid övriga frågor✔️👌👍
Svart Burrbery tröja mycket bra skick storlek 14-15 S - Mycket bra skick burrbery tröja!