Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie från Peak Performance. Pojke - Svart hoodie från Peak Performance med vit logga på bröstet. Klassisk modell med huva och känguruficka framtill. Mjuk och skön, perfekt för chill eller skola. Långärmad och i en stilren design.
Svart hoodie med text till hundar  - Säljer en svart hoodie med texten 'EAT SLEEP PLAY REPEAT' i vitt. Tröjan har korta ärmar och en klassisk huva. I storlek S. aldrig använd💕
Hoodie  - Säljer denna hoodie från the cool elephant med coolt motiv på! Väldigt snålt använd🫶🏻
Hoodie - Jättesnygg hoodie i storlek M från Pull&Bear💕 Tjejen på bilden (min syster) har oftast S i sina kläder och den sitter perfekt lite oversized på henne💕 Inga tydliga defekter, ser ut som den gjorde när jag köpte den💕
Hoodie - En hoodie som inte används🩷
Hoodie - Helt oanvänd men jätte fin och skönt material
Hoodie - Boston hoodie köpt på plick, storlek M ungefär. Fråga gärna frågor
Hoodies till pojk/flickvän
Hoodies till pojk/flickvän - 89 Hoodies till pojk/flickvän - 90 Hoodies till pojk/flickvän - 91

Hoodies till pojk/flickvän

Storlek: S/M
Kategori: Hoodies
Färg: Svart

39 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två otroligt härliga och mysiga hoodies med två tryck. Båda är använda max 2 gånger och har inga defekter. Den på andra bilden är Storlek M och den andra är Storlek S. Skriv vid funderingar!

NicoFlow
NicoFlow
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister Zip Up med luva - En sjukt snygg Hollister California zip up med en riktigt najs vintage känsla🤩!  Mörkblå med snyggt broderi. Är i storlek xs(står M på lappen, stämmer ej) och passar någon <170cm. Är 176cm på bilden, så den sitter kort. Var inte rädd att skicka frågor och prisförslag!😁
vintage y2k rhinestone zip up fur hoodie  - super fin och rare 2000s velour luvtröja med stor mysig luva 🪽pälsen är jätte mjuk och fluffig priset är fast rabatt endast på bundle  uppskattar storleken som S  osäker på märket men ser ut som vintage baby phat
Comme des Garçons PLAY hoodie - En fin grå hjärta med ögon Comme des Garçons PLAY hoodie
Vinröd hoodie med huva och ficka - Säljer en vinröd hoodie med stor magficka och huva. Tröjan har en loose passform och långa ärmar, perfekt för chill dagar. Materialet är mjukt och skönt, troligen bomull eller polyester. Enkel och stilren design utan mönster eller detaljer.
Russemerch set i grå 💕 - Jättefint skönt mjukis set från russemerch. Köpt förra året men knappt använt. Inga typer av defekter. Storlek XS! 🥰
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Burberry hoodie - Gammal hoodie i bra skick. Säljer pga storlek och att jag inte använder den längre.
Ralph lauren tröja - Ralph Lauren zip hoodie i XS i extremt bra skick. Hör av er för frågor!