Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant tröja  - Änvänd en gång
Gant tröja - Jätte fin blå Gant tröja. Har två stygn insydda för att laga hål därav priset 🫶🏼
Gant tröja - En skön gant tröja i bra skick. Den är i storlek xl och är i 10/10 skick. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Väldigt liten i passformen så är som L typ
Gant tröja  - Säljer denna superfina blå gant tröja då den är för liten för mig. Nästan helt oanvänd och i super bra skick!!
Gant tröja - Blå Stickad gant tröja, fint skick 10/10
Gant tröjor  - Två gantröjor i nyskick, en för 250kr eller båda för 430kr (frakt för en 69) (frakt för två 140kr) blå är strl M och gråa är strl XS
Ljusblå tröja från Gant - Säljer en stilren ljusblå tröja från Gant i premium bomull. Tröjan har en liten logotyp på bröstet och är perfekt för en avslappnad look. Den har långa ärmar och en rund halsringning. Passar till M och S!
Gant tröja
Gant tröja - 89 Gant tröja - 90

Gant tröja

Storlek: 170
Kategori: Hoodies
Märke: Gant
Färg: Blå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gant tröja i super fint skick som jag nästan aldrig har använt så inga skador. Passar 170

Milton N
Milton N
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
2000s aeropostale zip up hoodie - den perfekta grå luvtröjan i nyskick
Ljusgrå flecce från russemerch  - Säljer en ljusgrå hoodie från Russemerch i storlek XXS. Den har dragkedja, två fickor fram och en stor huva med dragsnören. Insidan är mjukt fodrad för extra komfort. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean stil.
Massimodutti zip  - Skön hoodie som passar bra till allt. Väldigt bra skick.
Grå Burberry hoodie - Säljer en grå hoodie från Burberry i storlek M. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och Burberrys klassiska rutiga mönster på insidan av huvan. Broderad logga på bröstet och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look. Passar även S
Abercrombie & Fitch Hoodie - Asfet efterlängtad Abercrombie and fitch hoodie med cool print. Varan är strl M, lite rött som har blött med på ordet ”fitch” men personligen anser jag att det bara ger en mer vintage känsla. Passar true to size.
Saint Laurent Hoodie - Bra skick, lite fläckig bara+snören saknas. Storlek S passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Troligtvis äkta - lite svårt att avgöra men jag skulle tro att den är legit. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Mörkblå hoodie från russemerch - Mörkblå hoodie från russemerch i storlek S, nästan oanvänd dock en lite fläck som kanske går bort om man tvättar.
Saint Laurent hoodie blå - Priset kan diskuteras, fraktar samma dag. Inga skador eller defekter.