Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Basic zip up  - Basic zip up hoodie. Superbra skick. Storlek L
zip up hoodie - i storlek L använd få gånger.💗
WEEKDAY Zip up - Har använt den 1 gång passar inte mig så jag säljer den ungefär 200kr mindre än vad jag köpte den för.
Zip up - Svart jättefin zip up.
Zip up - Hej, säljer en kofta som är perfekt nu till kalla vädret. Anledningen till att jag säljer den är för att den var för litet och vill bli av med den. !!Priset kan diskuteras!!  Skriv privat för mer info.
Zip up - En svart zip up hoodie i storlek S. Den är sällan använd och i bra skick. Tveka inte på att fråga nåt!
Dressmann Zip up - En svart Dressmann Zip up Hoodie använts ett fåtal gånger relativt ny, ny pris runt 500kr
Zip up
Zip up  - 89 Zip up  - 90

Zip up

Storlek: L
Kategori: Hoodies
Märke: Zalando
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Random zip up. Minns inte när jag köpte Den. Storlek L

L
dbxxlt
dbxxlt
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Comme des Garçons PLAY hoodie - En fin grå hjärta med ögon Comme des Garçons PLAY hoodie
vintage y2k rhinestone zip up fur hoodie  - super fin och rare 2000s velour luvtröja med stor mysig luva 🪽pälsen är jätte mjuk och fluffig priset är fast rabatt endast på bundle  uppskattar storleken som S  osäker på märket men ser ut som vintage baby phat
Burberry hoodie - Gammal hoodie i bra skick. Säljer pga storlek och att jag inte använder den längre.
Kashmir/Merino hoodie - Ljusgrå Kashmir/Merino hoodie | Storlek S | Modellen är 177cm lång | Endast testad, därför nyskick utan defekter | Hör av dig vid frågor🌟
Oscar Jacobson Kashmir hoodie - Säljer en riktigt snygg och trendig Oscar Jacobson hoodie i kashmirblandning och i fint skick, storlek S, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Superdry Hoodie Grå - En stilren Superdry hoodie i färgen grå med svart tryck. Den är knapp använd och är i superbra skick! Det står storlek M i den men sitter mer som storlek S. Pris kan diskuteras!
Ralph lauren tröja - Ralph Lauren zip hoodie i XS i extremt bra skick. Hör av er för frågor!