Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Massimo dutti - Skit snygg och fräs Massimo dutti hoodie\över shirt
Massimo dutti  - En skön tjock tröja för vintern, den sitter bra men funkar för M blir lite oversize, pris kan diskuteras‼️‼️ Modell 188 Storlek L Skick 8/10
Massimo dutti sweater - Det Massimo dutti tröja. Sitter inte särkilt tight. Är storlek medium, men skulle rekommendera för dig som är stor medium/large. 7/10 condition. Tveka inte på att ställa frågor!!!
Svart jacka från Massimo Dutti - Snygg svart jacka från Massimo Dutti med dragkedja och två bröstfickor med lock. Jackan har en stilren design och är perfekt för en casual look. Den är långärmad och har en normal passform.
Svart tröja från Massimo Dutti - Snygg svart tröja från Massimo Dutti i bomull. Perfekt för en stilren look med långa ärmar och rund hals. Passar bra till både vardag och mer uppklädda tillfällen.
Unik Massimo dutti cardigan  - Unik Massimo dutti cardigan med knappar och huva. Använd endast 1 gång vid prövning, sjukt bra material och extremt bra pris! Står L men passar även M.  Priset kan diskuteras och om du har några frågor är det bara att fråga på!
Massimo dutti tröja med luva - Säljer denna tröja från massimo dutti i ett mycket bra skick. Tröjan har inta defekter eller något. Storlek L. Den är tunn men fet, har du några frågor är det bara att höra av sig!😁😁
Mörkblå tröja med dragkedja från Massimo Dutti - Snygg mörkblå tröja från Massimo Dutti med dragkedja framtill. Tröjan har en hög krage och långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Massimo dutti Hoddie
Massimo dutti Hoddie  - 89 Massimo dutti Hoddie  - 90

Massimo dutti Hoddie

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Färg: Marinblå

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skön Massimo dutti hoddie som inte längre säljs i storlek ”M”!✌🏻

Arvid
Arvid
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister 1922 vintage fur zip(sällsynt) - En riktigt go och varm zipup med päls över hela insidan!🤩 Hollister zipen passar helt perfekt inför vinter och höst! Sjukt snygg med go passform, storlek S, passar folk mellan ca 166-176cm. På bilden är jag 176 lång. Har ett hål inuti fickan som syns på bilden, dock helt osynligt från utsidan och påverkar inte fickans funktion😁! Annars i väldigt bra skick! Var inte rädda att skicka prisförslag och frågor😁
Ralph Lauren blå hoddie  - Säljer nu en blå Ralph Lauren hoddie i mycket bra skick , perfekt för dig som vill ha nåt vardagligt men även något extra ( nypris 1800 kr )
Saint laurent hoodie M - En hoodie från saint lauren i storlek M, passar runt 180 cm bra, bra skick och den är köpt på plick så håll det i åtanke, skriv vid någon fundering.
CDG zip up  - CDG zip storlek S skriv gärna vid intresse✅
Superdry Hoodie - Ursnygg superdry hoodie i storlek M– enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val.  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar.
Essentials hoodie  - Använd 3 gonger typ
Polo Ralph lauren hoodie - Stilren hoodie med en riktigt bra passform vid midjan och längs med kroppen.
Acne hoodie  - Acne hoodie