Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå Marcus & Martinus hoodie - Äkta merch. Grå hoodie från Marcus & Martinus med tryck på bröstet. Använd fåtal gånger, mycket fint skick!
Marcus & Martinus hoodie - Marcus och Martinus hoodie. Finns inte att köpa på hemsidan, svår att få tag i. Två små svarta prickar på den ena axeln, annars fin. Storlek S 150/160
Marcus och Martinus  - marcus och martinus hoodie, kommer inte ihåg vart den är köpt men säljer denna pga att den inte har kommit till användning.
Marcus och Martinus  - Marcus och Martinus hoodie som jag inte kommer ihåg vart den är köpt, men jag säljer denna just för den inte har kommit till användning. aldirg använt förr och i väldigt bra skick.
Marcus och martinus hoodie - Det är en hoodie, hoddien den är tunn och de e två killar❣️
Grå hoodie från Jack & Jones - Grå hoodie från Jack & Jones i storlek S😊
Zadig & Voltaire Hoodie - Säljer denna superfina Zadig et Voltaire hoodien för att den tyvärr har blivit för liten för mig. Hör av er om ni är intresserade❤️
Marcus & Martinus hoodie
Marcus & Martinus hoodie - 89 Marcus & Martinus hoodie - 90 Marcus & Martinus hoodie - 91

Marcus & Martinus hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin Marcus och Martinus hoodie från moments tour, grå och i bra skick, i storlek S. Tveka inte att höra av dig om du har några frågor, pris går alltid att diskutera❤️

Saga Ståby
Saga Ståby
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Acne Studios Hoodie  - Hoodie från Acne Studios. Köp inte denna annons!!! Intresse koll
Abercrombie fitch hoodie fodrad - as cool grå Abercrombie & fitch hoodie fodrad i luvan! Storlek S! Inga defekter!
Hollister hoodie - Vintage hollister hoodie i stl M, passar mer XS eller S! Den har tecken på användning som man ser på bilderna.
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Vintage Hollister Hoodie (sällsynt) - Säljer denna vintage, sällsynta och asfeta hoodien/cardiganen från Hollister. Den är riktigt fet och har snygg design på framsidan. Storlek är XL men den passar som M. Hör av er vid funderingar och se måtten nedan. B=68cm A=57cm
Superdry tjocktröja  - Storlek xs men skulle mer säga S Tröjan allmänt bra skick bara det att texten är lite sliten som man kan se på tredje bilden
Ralph Lauren hoodie - Nästan helt ny Ralph lauren hoodie i storlek S.
Concrete ink hoodie  - Nytt skick