Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodiejacka från Moncler - Mörkblå hoodie från Moncler med dragkedja framtill och huva. Hoodien har vita och röda ränder på huvan och ärmsluten, samt Moncler-logga på ärmen. Perfekt för en sportig och avslappnad stil. Passar till alla och är så mysig! Helt oanvänd endast tagit bilder i tröjan!
Vit hoodiejacka från Moncler - Anledning för att jag säljer den är för att ja fick den nyligen som en sen födelsedags present och kan nu inte lämna tillbaks tröjan, så måste sälja den en till anledning är att den är för liten på mig. BESKRIVNING:                                Vit hoodiejacka från Moncler med dragkedja och klassiska Moncler-detaljer. Jackan har röda, vita och blå ränder längs dragkedjorna och broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och har två fickor framtill. Perfekt för en clean och sportig look
Mörkblå moncler hoodie. - Mörkblå ziphoodie från moncler med snörning.. Ärmar och huva har snygga rödvita ränder. Hoodien har Moncler-logga på armen och praktiska fickor. Storlek S/M. Pris går att diskutera, och ställ gärna frågor.
Mörkblå zip från Moncler  - Mörkblå zip kofta från moncler väldigt skön och lätt att bära, man blir inte för varm eller för kall i den.
Mörkblå cardigan från Moncler - Säljer en snygg mörkblå cardigan från Moncler med dragkedja och randiga detaljer i rött och vitt på ärmen. Jackan har en hög krage och två fickor framtill. Perfekt för en stilren look. Har haft den väldigt länge så har inget kvitto men den är äkta vilket man till exempel kan se på logan och etiketten. Lite liten i storlek så pass medium bättre
Svart hoodiejacka från Moncler M - Svart hoodiejacka från Moncler med dragkedja framtill och klassisk logga på ärmen. Jackan har huva och ribbade muddar med rödvit detalj. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look med premiumkänsla. NFC Scan på armen också, äkta vara💯
Svart Moncler hoodiejacka med dragkedja - Svart hoodiejacka från Moncler med klassisk logga på bröstet. Jackan har huva med metallöljetter och dragkedja framtill. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för en chill och stilren look.
Mörkblå hoodiejacka från Sail Racing - Mörkblå hoodiejacka från Sail Racing med dragkedja framtill och på bröstfickan. Jackan har huva och logga tryckt på bröstet. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha något bekvämt och snyggt.
Kalle135

Mörkblå hoodiejacka från Moncler med rödvita detaljer

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Moncler

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tjenare, säljer min mörkblåa hoodien från Moncler med dragkedja och luva. Hoddien är nytt skick och aldrig använd.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Acne Studios Hoodie - Säljer‼️
Hollister zip-up - SKIT SNYGG hollister zip-up med y2k-stil i storlek xs!! Den är i relativt gott skick, utan hål eller slitage, endast att den är nopprig är defekten. Kan tyvärr inte visa på då den är för liten för mig🥲 Försöker sälja till ett rimligt pris!
Zip Hoodie från Polo Ralph Lauren - Skön och stilren zip Hoodie från Polo Ralph Lauren. Modellen är Performance och i Marinblå färg. Storlek S. Tröjan är i mycket Gott skick och perfekt till en bekväm men uppklädd Look!🤞
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Light Gray  - Size:  S/M
Hollister huvtröja  - Hollister kofta i storlek M. Jag på bilden är 180 cm. Mått: armhåla till armhåla - 51 cm, längd - 59 cm. Skriv för fler bilder och frågor!
zip up hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg zip up hoodie från Polo Ralph Lauren. skick är 10/10 och aldrig använd. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look. Passar dig mellan 165-175. Ny pris runt 2300.
Ralph Lauren Hoodie  - Säljer denna asfeta och sällsynta Ralph Lauren Hoodie. Storlek XS. Fint skick. Tjock och härlig Hoodie, perfekt till vintern! Väldigt svår att få tag på. Enda på plick för tillfället. Hör gärna av er vid funderingar🙌