Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön hoodie från Sail Racing - Snygg mörkgrön hoodie från Sail Racing med huva. Tröjan har långa ärmar
Sail racing hoodie - Sjukt fräsch sailracing hoodie
Sail racing hoodie - Säljer pga den är liten för mig.  Skick: 10/10 Använt den en gång bara.  Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Sail racing hoodie - En svart Sail racing hoodie som är nästan i nyskick. Tröjan har för det mesta bara legat i garderoben och inte används. Pris kan diskuteras vid snabbaffär
Sail racing hoodie  - Storlek 160  Skick 5/10  Andvänd många gånger
Sail racing hoodie - Grå sail racing hoodie i strl 170, använd några gånger men i mycket bra skick!
Sail racing hoodie  - Sail racing hoodie barn storlek xs
Yousef Almasarwa

Mörkgrön hoodie från Sail Racing

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Sail Racing

349 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en mörkgrön hoodie från Sail Racing med en stilren design. Tröjan har en klassisk huva och är perfekt för kyligare dagar. Den är i storlek S och har en diskret logga på bröstet.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Acne Studios Hoodie - Säljer‼️
Hollister zip-up - SKIT SNYGG hollister zip-up med y2k-stil i storlek xs!! Den är i relativt gott skick, utan hål eller slitage, endast att den är nopprig är defekten. Kan tyvärr inte visa på då den är för liten för mig🥲 Försöker sälja till ett rimligt pris!
Zip Hoodie från Polo Ralph Lauren - Skön och stilren zip Hoodie från Polo Ralph Lauren. Modellen är Performance och i Marinblå färg. Storlek S. Tröjan är i mycket Gott skick och perfekt till en bekväm men uppklädd Look!🤞
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Light Gray  - Size:  S/M
Hollister huvtröja  - Hollister kofta i storlek M. Jag på bilden är 180 cm. Mått: armhåla till armhåla - 51 cm, längd - 59 cm. Skriv för fler bilder och frågor!
zip up hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg zip up hoodie från Polo Ralph Lauren. skick är 10/10 och aldrig använd. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look. Passar dig mellan 165-175. Ny pris runt 2300.
Ralph Lauren Hoodie  - Säljer denna asfeta och sällsynta Ralph Lauren Hoodie. Storlek XS. Fint skick. Tjock och härlig Hoodie, perfekt till vintern! Väldigt svår att få tag på. Enda på plick för tillfället. Hör gärna av er vid funderingar🙌