plick home
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Nybegagnat Vanliga frågor Presentkort
lisaolssooon

Patagonia hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: patagonia

600 SEK

Beskrivning

Patagonia hoodie som knappt är använd. Den är lite för stor för mig så därför den inte kommit till användning. Orgnalpris 899

patagonia

Annons:

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Ida
Zip up Hoodie Hollister fodrad - Zip up Hoodie ifrån hollister med vitt mjukt foder i storlek S!🤍🤍
Hollister S
Zip up Hoodie Hollister fodrad
950 SEK
ameliaazz
Grå hoodie från Zara - Mysig grå hoodie från Zara i mjukt material. Den har en klassisk design med dragsko i huvan och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar.
Zara S
Grå hoodie från Zara
250 SEK
SveaLook
CDG Hoodie - Fet hoodie från comme des garçons (CDG)🤩. Toppskick💯. Strl L, men är små i storlekarna så passar M bättre. Hör av dig vid frågor!
Comme des Garçons L passar M
CDG Hoodie
839 SEK
Vinofino
Ralph Lauren tröja  - Fint skick! Modellen är 185
Ralph Lauren S
Ralph Lauren tröja
399 SEK
AE Closet
Vit ralph lauren hoodie - en Knappt använd ralph lauren hoodie i storlek s jättebra skick stilren snygg, är 186 70 kg, om du har några funderingar hör gärna av dig är snabb på att svara mvh AeCloset
Ralph Lauren S
Vit ralph lauren hoodie
799 SEK
Filip
Maison Kitsuné Hoodie - Säljer en sjukt snygg hoodie från Maison Kitsuné i storlek M. Den är HELT NY och därmed i toppskick. Vid frågor och funderingar är det bara höra av sig:)
Maison Kitsuné M
Maison Kitsuné Hoodie
2199 SEK
TeoZz1
Saint Laurent Hoodie - En sprillans ny Saint Laurent hoodie. Storlek: S | Skick: 10/10 | Nypris ca 6000-7000 | Mitt pris: 2500 | Pris kan diskuteras vid snabb affär! | Hör av er vid frågor!
Yves Saint Laurent S
Saint Laurent Hoodie
1699 SEK
Emil29292
Burberry ziphoddie - Hejsan! Jag säljer nu en burberry kofta som är i jättebra skick den är bara använt ett fåtal gånger jag har andvänt den väldigt sparsamt skicket är 9,5/10. Den är självklar äkta och Jag har köpt den ifrån en burberry affär i usa och jag har kvittot som bevis till det. Original taggarna och plast påsen ingår med den. Priset kan diskuteras lite gran, hör av dig vid minsta lilla fråga🙌
Burberry S
Burberry ziphoddie
1599 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play