Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hugo Boss Zip Hoodie - Inköpspris: 1200 kr Säljer då den i stort sett aldrig kommit till användning
Svart zip hoodie från Hugo Boss - Svart zip hoodie från Hugo Boss med dragkedja framtill och guldiga logodetaljer på bröstet och dekorativa ränder på ärmarna. Perfekt för en stilren och sportig look. Den är i storlek S.
Hugo boss zip hoodie  - Mycket Bra skick 9/10 zip hoodie använd endast ett par få gånger storlek S nypris 1500 ca lappen är tyvär av
Hugo boss zip hoodie - Hugo boss zip hoodie Size S
Hugo Boss zip - Nypris ca 2000kr, har ett litet hål på ena armbågen som syns på sista bilden,  rätt bra skick, mer bilder privat.
Hoodie - Hugo Boss - Clean hoodie från Hugo Boss med dragkedja framtill och röd logotyp på bröstet. Tröjan har huva och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Klassisk och enkel design som passar till mycket.
Hugo Boss Zip Hoodie - S - Säljer min svarta Hugo Boss Zip hoodie i storlek S. Endast använd cirka 10 gånger då den är något stor för mig. Den passar S/M. Hoodien är i nyskick och kostade över 2000kr. Den går inte att köpa längre då det var en limited edition.
Filip Antamo
Filip Antamo
Hugo Boss zip hoodie
Hugo Boss zip hoodie - 89 Hugo Boss zip hoodie - 90 Hugo Boss zip hoodie - 91

Hugo Boss zip hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Hugo Boss
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Hugo boss tröja som har storlek M men sitter som om det var S. Tröjan är i bra skick bortsett från att ena snöret har gått sönder lite, vilket är varför jag säljer för så billigt. Nypris: 1800kr

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Vintage beige stickad hoodie Abercrombie - Vintage beige stickad hoodie från Abercrombie & Fitch med flätmönster, djup v-ringning och tre snygga knappar framtill. Tillverkad i ull, rayon & kaninhår. Vintage storlek L passar mer som xs. Lite noppriga & märkesetiketten börjar lossna lite men inget som inte kan lagas eller påverkar slitaget. Säljer pga för liten. Ha inga bilder med den på. Hade också bytt mot en lik. Ungefär mått (platta): Axel till axel: 36cm Axel till botten: 47cm Armhåla till armhåla: 37cm Yttre arm: 62cm Inre arm: 47cm
Superdry hoodie grå - Tja Säljer en riktigt snygg ljusgrå hoodie från Superdry med stort svart och orange tryck på bröstet och japanska tecken. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar den ”nya” grisch stilen och snygga detaljer🤗kan vara den snyggaste hoodien jag sett än så länge🤷‍♂️storlek S och den är i bra skick det enda är att texten är lite sprucken (se bilder) passar dig som är runt 175-185cm lång!! Har du några övriga frågor eller något hör av dig!!!🤩mvh EM_resell🙌🏼
hollister fur zip up - Inga defekter, har bra volym och super mysig
Blå Vintage hoodie från Abercrombie & Fitch - Mörkblå hoodie från Abercrombie & Fitch med vit vintage-logga och hästmotiv på bröstet. Tröjan har huva med snörning och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomulls- och polyestermix, perfekt för kyliga dagar.
Exklusiv Svart tröja med luva - Aldrig använd helt ny
Anine bing tröja  - Jättefin tröja från Anine bing i super skick! Kan absolut sänka priset vid snabb handel. ❣️
Ljusgrå hoodie från Russemerch XXS - Ljusgrå hoodie från Russedress i storlek XXS. Tröjan har dragkedja framtill, huva med snörning och två fickor. Mjuk bomullsmix och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Diskret Russedress-logga på ärmen. Perfekt för chill dagar.