Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ellesse hoodie  - Säljer denna ellesse hoodie då den inte används längre, den är i storlek S men den passar större storlekar. Den är i bra skick, skriv för mer bilder💞 pris kan diskuteras
Ellesse Hoodie - Jag säljer en svart Ellesse hoodie i storlek S! Det är i väldigt fint skick då den knappt är använd.  Hör av er vad ni kan tänka er för pris, från 149kr. Och om ni har andra frågor!  (Köparen står för frakt själv)
Ellesse hoodie - Superfin hoodie som inte har några defekter. Använd ett fåtal gånger.
Ellesse hoodie - Storlek M men passar även s
Ellesse hoodie - Svart ellesse hoodie, okej skick. Lite hål på luvan
Svart Ellesse hoodie - Detta är en tvärfet hoddie från Ellesse! Den är använd, men i bra skick! Den är väldigt bra nu när vi närmar oss höst eller vinter. Beror på när du ser denna annons.
Ellesse Hoodie (Rare) - Säljer denna snygga ”Rare” Ellesse Hoodien. Svår att få tag på vilket gör den coolare 😎 Storlek M. Bra skick förutom ett litet hål i bakre vänster arm, enkelt att lösa med tråd o nål. Köparen står för frakten:)
Svart Ellesse hoodie - Svart hoodie från Ellesse. Klassisk huva. Mjuk och skön, passar till allt. Använd fåtal gånger ser helt oanvänd ut.
Rebecca Olovsson

Ellesse hoodie

Storlek: S/M
Kategori: Hoodies
Märke: Ellesse

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart ellesse hoodie i killstorlek s men passar på både dom som har S och M beroende på hur man vill att den ska sitta. Köparen står för frakten!❣️

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Acne Studios Hoodie - Säljer‼️
Hollister zip-up - SKIT SNYGG hollister zip-up med y2k-stil i storlek xs!! Den är i relativt gott skick, utan hål eller slitage, endast att den är nopprig är defekten. Kan tyvärr inte visa på då den är för liten för mig🥲 Försöker sälja till ett rimligt pris!
Zip Hoodie från Polo Ralph Lauren - Skön och stilren zip Hoodie från Polo Ralph Lauren. Modellen är Performance och i Marinblå färg. Storlek S. Tröjan är i mycket Gott skick och perfekt till en bekväm men uppklädd Look!🤞
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Light Gray  - Size:  S/M
Hollister huvtröja  - Hollister kofta i storlek M. Jag på bilden är 180 cm. Mått: armhåla till armhåla - 51 cm, längd - 59 cm. Skriv för fler bilder och frågor!
zip up hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg zip up hoodie från Polo Ralph Lauren. skick är 10/10 och aldrig använd. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look. Passar dig mellan 165-175. Ny pris runt 2300.
Ralph Lauren Hoodie  - Säljer denna asfeta och sällsynta Ralph Lauren Hoodie. Storlek XS. Fint skick. Tjock och härlig Hoodie, perfekt till vintern! Väldigt svår att få tag på. Enda på plick för tillfället. Hör gärna av er vid funderingar🙌