Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Svart ONLY jacka - Hej säljer min Only jacka pågrund av att den inte kommer till användning. Använde den bara i en vinter. Lite färg har kommit av på fickan som du kan se på bilden men annars är allt i bra skick. Pris kan diskuteras
Snygg Svart Only jacka - Svart pufferjacka med cool asymmetrisk dragkedja och silvriga detaljer. Jackan har två fickor med dragkedja och quiltad design. Passformen är normal och den är långärmad, perfekt för dig som gillar en edgy stil.
Only jacka - En jacka från only. Storlek S och! Bra skick. Använd fåtal gånger.
Svart jacka från ONLY - Tyvärr så fick jag denna jacka men endast använd fåtal gånger, det är en svart parkasjacka från ONLY med mysig fuskpäls runt huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två stora fickor och sedan två små vid bröstet och så har den även en markerad midja. Perfekt för kalla dagar med sin vadderade insida och långa ärmar.
Only svart jacka nyskick  - Svart jacka med quiltat mönster och detaljer i roséguld. Jackan har en hög krage och dragkedja framtill, samt två fickor med dragkedja.
Svart jacka från ONLY - Säljer en snygg svart jacka från ONLY i mycket bra skick. Den har en mysig teddyfodring och dragkedja framtill. Perfekt för höst och vinter! Jackan är knappt använd (typ 5 ggr max) och är lite oversized i modellen! Färg: grå/svart
Only jacka - Knappt använd
Only jacka - En jättefin jacka från only💗