Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart oversize kappa i ull från Arket - Svart oversize ullkappa från arket. Kappan är i bra använt skick. När jag synar den är det lite lite slitningar i tyget, tex vid ärmslut och fickor. Se bilder. 75% ull. Kappan är varm, jag har haft den både höst och vinter. Kappan är oversize och passar 34-38 beroende på hur man vill att den ska sitta.  Finns i Hagastaden, Vasastan. Kan skickas.
Arket jacka! - INTRESSEKOLL på Teddyjacka från arket, köp för ca 1600 och i väldigt bra skick! Osäker om jag vill sälja så säljer bara vid bra bud!
Arket jacka  - En jacka från arket storlek 140 orginalpris 1000
Arket jacka - Säljer min jättefina jacka som jag köpte på arket i höstas!💕 Jag köpte den för 2300kr men för att jag använde den i höstas flera gånger så säljer jag den för 900kr. Pris kan diskuteras ❤️ den är i bra skick och är perfekt till våren
ARKET jacka - Säljer denna fina puffer-jackan från arket, endast använd en säsong: inga hål fläckar eller annat på den. Säljer den då jag har flera vinterjackor och inte hinner använda den här så mycket🩷🥰 Nypris: 1999kr Bara att skriva om du har frågor❣️
Kavaj i ull (jacka) - Kavaj från Weekday i 51% ull. I ett jättefint skick. Hämtas på Södermalm eller så kan jag frakta. Nypris är 970 kr.
ARKET jacka - jag köpte jackan på vintern och jag älskade den, men den var lite för stor för mig, jackan är nog bra för någon vems storlek är 42 eller 44💞
Arket jacka i ull
Arket jacka i ull  - 0 Arket jacka i ull  - 1 Arket jacka i ull  - 2 Arket jacka i ull  - 3

Arket jacka i ull

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Arket
Färg: Svart
Skick: Bra skick

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart jacka i ull- och alpackablandning med cool ståkrage och knappstängning. Jackan har en loose passform, raka ärmar och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med en modern twist.

Saga!!!💘🍯💕💓🎧
Saga!!!💘🍯💕💓🎧
(53)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Quiltad mönstrad jacka i pastell - Supersnygg jacka från Zara, gammal modell i storlek XL/L sitter som en oversized S
Moncler Cardigan  - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig framsida och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor framtill med knapp och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Grön Zara jacka - En snygg jacka från Zara som är i jättebra bra skick. Jackan är knappt använd. Plagget är i storlek xs men passar även större storlekar då den är oversized. Pris kan även diskuteras.❤️
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
J.Lindeberg Jacka - Trendig J.Lindeberg Jacka | Perfekt höst/vinter jacka | Skick 8/10 inga skador | Storlek L och färgen svart/mörkbrun | SLUTSÅLD MODELL | Nypris 4000kr | Hör av er för mer information/bilder!
J.Lindeberg Cardigan - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK  | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart pufferjacka från Fjällräven - Säljer en svart pufferjacka från Fjällräven i storlek S. Jackan har huva, stora fickor med guldfärgade knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har den klassiska Fjällräven-loggan på bröstet. Jackan är riktigt fluffig och har en schysst oversized känsla.