Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour jacka  - 9/10
Barbour jacka - Tja! Säljer denna snygga jacka från Barbour!| Mycket gott skick!| Pris alltid diskuterbart!| Kontakta mig vid minsta fråga!| //Nils-Köp efter 25-12 skickas tidigast 29/30-12!
Barbour jacka - Barbour international jacka jätte fint skick som ny i storlek s kan gå ner i pris vid snabb affär
Barbour jacka - Säljer denna riktigt snygga jacka från Barbour. Skicket är 8/10, då det är en liten slitning på ena ärmen. Storlek s. Nypris är runt 2000kr
Barbour jacka  - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med guldknappar och dragkedja. Jackan har en hög krage med spänne och flera praktiska fickor. Perfekt för en stilren look.
Barbour jacka - Svart Barbour jacka. Den har väldigt bra helhets intryck och inga märkvärdiga defekter. Nypris i Sverige är runt 2400kr. Äkta såklart
Barbour Jacka  - Säljer en svart quiltad jacka från Barbour i storlek S. Jackan har klassisk design med tryckknappar, dragkedja och flera fickor framtill. Materialet är polyester och jackan har ett snyggt innerfoder med tryck. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös look.
Barbour jacka  - Snygg svart barbour jacka med knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med knappstängning och en stilren design. Skick 9/10 och knappt använd. Perfekt nu till våren. Säljs på grund av att jag inte använder den något mer. Modellen är 181cm och 72kg. Kontakta mig om du är intresserad. priser går att diskutera. Nypris 3000kr
Barbour jacka
Barbour jacka - 89 Barbour jacka - 90 Barbour jacka - 91

Barbour jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Barbour

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg jacka i bra skick, finns ett litet hål på baksidan men inget man tänker på när man har den (bild 2). Storlek S men passar även mindre. Skriv vid funderingar🙌🏻

Gribby Garderoben
Gribby Garderoben
(176)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkgrå dunjacka från Canada Goose - Säljer en mörkgrå dunjacka från Canada Goose med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en stilren look med svarta detaljer, patch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Perfekt för kalla dagar och riktigt varm.
Beige trenchcoat från H&M med bälte - Stilren beige trenchcoat från H&M med dubbelknäppning, bred krage och bälte i midjan. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och klassiska detaljer som axelklaff och slät finish. Perfekt för dig som gillar en tidlös look.