Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja, två sidofickor och justerbar dragsko i nederkant. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka från HM med hög krage och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och är tillverkad i mjuk fleece som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.
Beige teddyjacka med dragkedja - Säljer en beige teddyjacka från H&M i storlek M. Jackan har en oversized passform, två stora fickor framtill och en rejäl krage. Materialet är mjuk fleece som känns riktigt cozy. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller hoodies.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyligare dagar. Fleece-liknande material som känns mjukt och varmt.
Beige teddyjacka med dragkedja - Mysig beige teddyjacka med två stora fickor framtill och hel dragkedja. Jackan har en hög krage och är tillverkad i fluffigt fleece-material som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för lager-på-lager och chill vibes. Jackan är från HM i storlek xs och är varsamt använd men med lite slitage runt ändarna på armarna.💕💖
Beige teddyjacka med dragkedja - Jätte fin teddy jacka som är slutsåld och väldigt eftertraktad jackan är en mysig beige teddyjacka med dragkedja och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill och är perfekt för kyliga dagar. Den har en avslappnad passform och är långärmad.
Beige teddyjacka med dragkedja - Virala hm teddy jackan!
Beige teddyjacka med dragkedja
Beige teddyjacka med dragkedja - 0

Beige teddyjacka med dragkedja

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig beige / rosa teddyjacka med dragkedja och stora fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar med sin fluffiga och varma design. Jackan har en hög krage och långa ärmar för extra komfort. Pris kan diskuteras

Ebba Gunér
Ebba Gunér
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
Colmar pufferjacka vit - Säljer en ljus beige/ vit pufferjacka från Colmar med huva. Jag köpte den själv på Vinted men nu säljer jag vidare för att den var för liten. Den är lagad på tre ställen på ena ärmen. Skriv gärna om frågor! 💝Pris kan diskuteras vid snabb affär
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Custommade jacka - Custommade jacka, beige storlek M/L  Säljes, pris kan diskuteras vid snabb affär!
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson