Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en snygg blå dunjacka från Fjällräven i modellen Expeditonal Lite Jacket. Den är en storlek S och nypris är 6999kr. Är även öppen till att byta mot en fjällräven mörkgrönstorlek s
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med stor huva, gula snören och tryckknappar framtill. Jackan har två stora fickor med lock och Fjällrävens klassiska röd-gula logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look. Andvänd endast 1 vinter och är helt hel, inga märken eller hål på jackan, kemtvättas innan jag skickar iväg den.
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva och praktiska fickor framtill. Jackan har en dragkedja och knappar för extra skydd mot kyla. Perfekt för kalla vinterdagar. Lägg dock märke till att fickorna är lite missfärgade. Jag som är 160 cm lång och väger 44 kg upplever den som för stor.💕
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva och gula snören. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och tryckknappar framtill samt Fjällrävens klassiska logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt puffig look. Använd fåtal gånger och köpte helt ny💕
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva. Köpte den i våras och är inte mycket använd.
Blå dunjacka från Fjällräven - Jag säljer en marinblå dunjacka från Fjällräven med huva och gula snören🥰🥰 Jackan har även två stora fickor framtill, dragkedja och knappar, samt Fjällrävens klassiska logga på bröstet! Den är PERFEKT för alla kalla dagar och riktigt snygg, har fått sjukt mycket komplimanger om att den har en cool lite oversized vibe. Säljer för ett mycket billigare pris på 5 500 kr ist för original priset 7 500 kr.❤️
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en blå dunjacka från Fjällräven! Jackan har en pufferdesign och är perfekt för kalla vinterdagar. Äldre modellen.
Blå dunjacka från Fjällräven - Säljer en snygg blå dunjacka från Fjällräven🥰 Jackan har en pufferdesign och är perfekt för kyliga dagar.💞 prisen kan diskuteres❤️
Blå dunjacka från Fjällräven
Blå dunjacka från Fjällräven - 89 Blå dunjacka från Fjällräven - 90 Blå dunjacka från Fjällräven - 91 Blå dunjacka från Fjällräven - 92

Blå dunjacka från Fjällräven

Storlek: 36/38
Kategori: Jackor
Märke: Fjällräven
Skick: Mycket bra skick

3150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en blå dunjacka från Fjällräven med huva och gula detaljer. Jackan har knappar och dragkedja framtill samt praktiska fickor med knappar. Perfekt för kyliga dagar. Den har ett pyttelitet hål som lagats, det sitter under ena ärmen och syns på fjärde bilden. Det är så litet så man kan behöva zooma in för att se det.

Gunilla
Gunilla
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
GRÖN MOCKA JACKA ZARA - Olivgrön mockajacka ifrån Zara, får ej användning och nästan ny. Skriv för egna bilder!
Mörkgrå Fjällräven pufferjacka - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Fjällräven med gul snörning och huva. Jackan har två stora fickor med knappar, dragkedja och Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst streetstil.
Zara bomberjacka  - Bomberjacka i mockaeffekt från Zara som inte kommer till användning tyvärr! ❤️
mörkgrön trenchcoat - Snygg trenchcoat i mörkgrönt med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna.
Svart träningsjacka från Lululemon NY - NY Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldiga dragkedjor och figurnära passform. Jackan har högt krage, långa ärmar och två fickor med dragkedja framtill. Köpt utomlands därav priset :-)
Grå tygjacka från Zara - Snygg grå tygjacka från Zara. Säljer då den är lite liten på mig. Stl S men sitter som xs. Nyskick
Colmar jacka - Riktigt fet Colmar jacka perfekt till vintern, storlek 44 vilket passar ca S. Två väldigt små hål på ena armen som syns i bild 4.  Modellen på bilden är 179.
Zara bomberjacka - Jätte fin och efterfrågad bomberjacka från Zara❤️