Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
J.Lindeberg Feild Jacket - tvääärfet feild jacket från j lindeberg, zippen kan va lite seg men annars inga skador👏
Hacket London Feildjacket - Säljer min ursnygga Hacket London Feildjacket. Perfekt som höst/vinterjacka. Passar dig som bör medium. Köpt på hacket london för 6950kr
Feild jacket från Riley - Snygg grön jacka från Riley som bara är använd 1 gång pga att den är i fel storkek. Nypris låg på 1600kr om jag inte minns fel. Jackan har flera praktiska fickor med dragkedjor och snygga knappar och en hög krage som är riktigt snygg. Perfekt för vardagar och finare tilfällen
j.lindeberg feildjacket - Svart vindjacka från J.Lindeberg med fyra stora fickor framtill, dragkedja och tryckknappar. Jackan har en klassisk krage och diskret JL-logga på ärmen. Materialet är slitstark polyester och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design.
Woolrich Feild Jacket - Tvär fet feild från woolrich - Strlk M - 9/10 skick
Feildjacket - Snygg olivgrön från indicode med fyra stora fickor framtill och hög krage. Jackan har både dragkedja och knappar, samt axelklaffar för extra stil. Materialet är slitstark bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar en clean och funktionell look.
Mörkgrön feildjacket - Säljer en mörkgrön feildbacket från Massimo dutti som går att vända ut och in och göra till kavaj. Kavajen har klassisk krage, tre knappar framtill och fickor. Feildjackan är quiltad och ger extra värme. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med en twist.
Zadig Voltaire Feildjacket - Hej säljer nu min fina Zadig Voltaire övergångsjacka i storlek S. Den är ny med prislapp och kommer vara otroligt snygg i höst/vinter. Nypris cirka 5000kr! Vi kommer att sälja liknande produkter nu närmare vinter så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Sjögrens

Mörkblå Feildjacket

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Märke: Riley

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna sjukt feta Riley jackan i storlek 46(S/M). Mycket bra skick! Pris 600 eller kom med bud! BVSA💰💰💰

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka med detaljer - Snygg ljusgrön overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor. Jackan har unika virkade detaljer och tofsar i beige längs ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill sticka ut med en bohemisk touch. Materialet känns som bomull och passformen är loose.
Twist Jacka - Säljer min så coola och unika jacka från Twist! (Jackan är slutsåld på hemsida) Priset är dikuter bart
Moncler cardigan - Jag säljer en snygg moncler cardigan som har söm som gått upp lite som man ser på bilden. Annars är det inga andra defekter. Den kostar 9500.
Svart pufferjacka från Colmar - ättefint skick – inga skador, inga fläckar. Varm, gosig och perfekt nu till vintern 🤍 Köpt för ca 5000 kr Endast använd ett fåtal gånger förra vintern🥰  📦 Skickas snabbt och välpackat 💌 💬 Hör gärna av dig om du vill ha fler bilder eller mått!
Teddy väst - Super snygg och trendig teddyväst. Säljer för att jag har två st. Så denna är till och med kvar i förpackningen. Slutsåld på hemsidan. Alltså helt ny! Postar snabbt! Skriv för frågor ❤️
Patagonia fleecejacka - Intressekoll på min fina Patagonia fleecejacka i fint skick.
Vit Nike Brasil regnjacka med huva - Snygg vit regnjacka från Nike med Brasil-logga och sponsormärken. Jackan har huva med snörning, dragkedja framtill och tryck i grönt och lila. Perfekt för dig som gillar fotboll och vill ha en sportig stil.