Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Blå puffer jacka  - Lånade bilder från förra säljaren!!❤️Supervarm jacka i äldre modell från hm. I stl xs men skulle säga att den passar S/M då den är väldigt oversized. Den är mörkblå och liite glansig. Har ett litet hål vid luvan och två små små fläckar inuti jackan, ena syns på sista bilden. Skriv gärna vid frågor eller bilder💕
Blå pufferjacka med dragkedja - Blå pufferjacka från GINATRICOT med hög krage och silverfärgad dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform. Köpt för 699 lite fläckar vid händerna o vid fickorna
Blå pufferjacka - Säljer en oanvänd & helt ny blå pufferjacka. Jackan har en dragkedja framtill & silverdetaljer. Den är i storlek XL men passar även mindre för en oversized look. Jag på bilden har vanligtvis S/M . Perfekt för både höst och vinter!
Blå pufferjacka från Gina Tricot - Säljer en klarblå pufferjacka från Gina Tricot. Jackan har hög krage och två fickor. Går även justera hur man vill att den ska sitta i midjan💙använd enstaka gånger bara men skulle säga att den är i nyskick.
Blå pufferjacka   - Säljer en snygg blå pufferjacka från Precision (Zara). Den har en dragkedja framtill och en mysig huva för extra värme. Dock man kan inte ta av luvan! Och fickorna är öppna fickor. Jackan är i bra skick och väl använd. Den är varm och bra till vintern! Köptes för 599kr på Zara!
Blå glansig pufferjacka - Varm och skön vinterjacka från desigual. Sparsamt använd, nypris 1500
Kort blå pufferjacka - Kort blå pufferjacka, vinter jacka. Aldrig använd men har klippt bort lappen.