Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väst från Bvaldi - Säljer en väst från märket Bvaldi då den inte är min stil längre. Västen är i fint skick och är använd väldigt få gånger, luvan går även att ta bort om man skulle vilja det. Om du är intresserad eller har frågor så är det bara att höra av dig🤝
Bvaldi väst  - Svart dunväst från Bvaldi med avtagbar huva och snyggt logomärke på bröstet. Västen har två dragkedjeförsedda fickor framtill och quiltad design med breda horisontella kanaler. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Svart Bvaldi väst - Svart dunväst från Bvaldi i storlek S. Västen har en avtagbar huva med tryckknappar, två fickor med dragkedja och ett stilrent Bvaldi-emblem på bröstet. Quiltad design och rak passform, perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Bvaldi jacka - Bvaldi jacka köptes för 3499kr , snabb o smidig affär jackan finns inte många kvar av denna modell.. riktigt fet design kom privat för mer bilder frågor osv!  (+ JACKAN SÄLJS INTE LÄNGRE)
Svart dunväst med huva från Bvaldi - Snygg svart dunväst från Bvaldi med avtagbar huva och två dragkedjefickor framtill. Västen har quiltad design och en diskret logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och funkar lika bra till hoodie som t-shirt. Kan även tänkas att byta mot en vinter jacka i samma pris klass!
 BVALDI väst  - Snygg blå dunväst från BVALDI med quiltad design och avtagbar huva. Västen har två dragkedjefickor framtill och en svart logotyp-patch på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.den är helt ny om du är intresserad är det bara att  skriva
Bvaldi  - Snygg grå pufferjacka från Bvaldi i storlek XS men passar S. Den är i nästan helt nytt skick och sitter perfa, den är helt slutsåld överallt!!
Svart dunväst från Bvaldi - Snygg svart dunväst från Bvaldi med glansig finish och hög krage. Västen har två dragkedjefickor framtill, avtagbar huva med tryckknappar och ett stilrent Bvaldi-märke på bröstet. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Erik
Erik
Bvaldi väst
Bvaldi väst - 0 Bvaldi väst - 1

Bvaldi väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bvaldi väst i nyskick då den nästan aldrig är andvänd. Bara att skriva vid frågor🙌🏻🙌🏻

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Moncler cardigan jacka - Säljer vidare min fina cardigan som är helt ny, har inte kommit till användning då jag har för många jackor 😇🌸 storlek 1. QR kod inuti jacka finns och garanterar äkthet
Beige jacka - 🩷
Cape/jacka - Så fin perfekt lite tjockare cape/kappa! Så så fin lite oversized🤗🤗ny med prislapp kvar
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Herno liknande jacka - Herno liknande jacka köpt från ett UF-företag! Super snygg men får inte så mycket användning för den. Pris kan diskuteras! Står ingen storlek men skulle säga S-M
Säljer nu min snygga Colmar jacka  - Snygg svart pufferjacka från Colmar med huva och ljusgrått foder. Jackan har Colmar-logga på ärmen, två fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för dig som vill ha en stilren och varm jacka med cool streetkänsla.
J.lindeberg Fodrad field jacket - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek M passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Självklart äkta - Kolla bara recensionerna! Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart Canada Goose pufferjacka med päls - Säljer en svart pufferjacka från Canada Goose med stor huva och avtagbar ljusbrun pälsdetalj. Jackan har lång ärm, dragkedja och knappar framtill samt klassisk logopatch på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil.