Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Colmar Dunjacka | S - Snygg jacka från Colmar i storlek 50. Hör av er vid funderingar 🙌
Colmar dun jacka  - Colmar dun jacka , den är M för barn. Så väldigt liten på modellen som är 180 cm 75 kg. Rekommenderar för runt 160. Inga större defekter förutom att bandet runt handeleden har lossnat lite. Kom med frågor!
Colmar dun jacka herr - 8/10 skick  Nypris 6500kr Medium  Först till kvarn
Mörkblå Colmar dunjacka  - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med beige insida och huva. Jackan har ett quiltat mönster, dragkedja framtill och två sidofickor. Märkespatch på ärmen och diskret logga bak. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Colmar Dunjacka Med Huva - Säljer denna oroligt feta jacka jag bara använt några få gånger, inga defekter alls och den är i skick 9.5 om inte 10. Storleken är S/M, perfekt nu till vintern. Köpt för 6k på zalando men slutsåld överallt i denna storlek! Priset är inte hugget.
Svart Colmar dunjacka med huva - Snygg mörkblå dunjacka från Colmar med huva och två sidofickor med dragkedja. Jackan har ett quiltat mönster och Colmar-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Mörkblå dunjacka från Colmar - Snygg mörkblå pufferjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för kyligare dagar. Modell: Colmar 1277R. Nypris ca 3000/4000kr beroende på hemsida. (4199kr på SkistarShop)
Blå dunjacka från Colmar - Marinblå dunjacka från colmar med gul insida. Strlk 50/L Nypris: 4000kr