Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Colmar jacka - Säljer denna colmar dunjackan, den är i jättefint skick och har inga större defekter, krokhängaren har gått av men går enkelt att laga och så finns det en liten fläck längst ut på baksidan av vänstra ärmen. Den är in mot kroppen så inget som kommer synas. Storlek 44 vilket motsvarar xs eller s
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, använt skick modellen är 184cm och väger 70kg . Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar Jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, använt skick modellen är 184cm och väger 70kg . Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka  - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, använt skick modellen är 184cm och väger 70kg . Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka - Hej! Säljer nu min jacka från märket Colmar, storlek 46/S, bra skick. Tveka inte på att höra av dig om du har frågor eller funderingar kring jackan!
Colmar jacka - Strl 46/S. Sparsamt använd (nyskick), nypris 4000kr. Vid snabbaffär kan priset sänkas
Filx6968

Colmar jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: colmar

2700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna feta colmar jacka sparsamt använd,8/10 pga av att det var ett litet hål på ryggen, men hålet är lagat.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Patagonia väst - Säljer en ny Patagonia väst som aldrig är använd för att den är för liten! Måttet från axeln ner till midjan 65 cm och mellan armarna 50 cm. Passar er som är från 170 till 180 ca!
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Svart pufferjacka från Calvin Klein - Säljer en svart, glansig pufferjacka från Calvin Klein med huva och hög krage. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och CK-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en modern, oversized look.
Kappa - Super snygg💗💗
Massimo Dutti jacka  - Svart/blå metallic Massimo Dutti jacka. Storlek M men skulle säga att den passar s. Pros kan absolut diskuteras ☺️🥰💕